انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوستت دارم!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آدم نمی داند در درون قلب دیگران چه می گذرد.

وقتی كسی می گوید «دوستت دارم!» مشخص نیست كه چرا و چگونه دوستت دارد .

دلیل به وجود آمدن این حس كه او دوست داشتن فرض كرده ، كدام خصوصیت توست .

و خود این حس در قلب او چقدر با چیزی كه تو «دوست داشتن» قلمداد می كنی متفاوت است.

یادم می آید بچه بودم (شش-هفت ساله)..یك نقاشی ساده از دو تا بچه (یك دختر، یك پسر) كه

داشتند با هم حرف می زدند توی یکی از کتابای خواهر بزرگترم دیدم!

دختر به پسر گفته بود: «من ماهی خیلی دوست دارم!»

و توی ابر فكر بالای كّله اش ، یك ماهی قرمز داشت توی تُنگ شنا می كرد.

بعد پسر گفته بود: «من هم همینطور!» ...

و توی كله ی او یك ماهی بود كه داشت توی ماهیتابه جلزو ولز میكرد!

یادم می آید تا مدتها هر وقت می خواستم بگویم فلان چیز را "دوست دارم" ،

به تته پته می افتادم كه حالا نوع دوست داشتنم را چطور توضیح بدهم تا اشتباه نشود!

تا همین امروز هم فكر می كنم به هر كس گفته ام «دوستت دارم

نفهمیده چطوری دوستش داشته ام ،

واگر كسی جایی پیدا شده كه خیال کرده مرا دوست دارد

در نهایت به شیوه ی خودش دوست داشته...

دوستت دارم! 1
منم ماهی ، رو ، دوس دارم
دوستت دارم! 1
مطلب قشنگی بود مرسی مطلبتو دوس داشتم میشه گفت دوست داشتن ی دختر ب یک مسر بخاطر عشق واقعی و این که مرد میتونه حامی...زن باشه و میتونه روش تکیه کنه ولی امکان داره البته ن همه پسرها ولی خب اون پسر فقط برای هوس و... اون دختر رو بخواد ممنون موضوعی ک گذاشتی خسته کننه نبود و جذاب بود
(31-03-2016، 15:47)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم ماهی ، رو ، دوس دارم

دقیقا منظورش رو نفهمیدم !! Angry Angry
(31-03-2016، 20:18)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطلب قشنگی بود مرسی مطلبتو دوس داشتم میشه گفت دوست داشتن ی دختر ب یک مسر بخاطر عشق واقعی و این که مرد میتونه حامی...زن باشه و میتونه روش تکیه کنه ولی امکان داره البته ن همه پسرها ولی خب اون پسر فقط برای هوس و... اون دختر رو بخواد ممنون موضوعی ک گذاشتی خسته کننه نبود و جذاب بود

خوشحالم که دوس داشتین:4chs: