انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توصیه هایی واسه روز ولنتاین:)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توصیه هایی واسه روز ولنتاین:) 1

خداروشکر تنهام 

وگرنه ولنتاین مجبور بودم یه چی گرون بخرم
من گیر کردم.
(09-02-2016، 18:03)М Δ ђ ΐ ą نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گیر کردم.

کجا گیر کردی؟؟؟
(09-02-2016، 19:01)serpent نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2016، 18:03)М Δ ђ ΐ ą نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گیر کردم.

کجا گیر کردی؟؟؟

اینکه چی بخرم
(09-02-2016، 19:29)М Δ ђ ΐ ą نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2016، 19:01)serpent نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2016، 18:03)М Δ ђ ΐ ą نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گیر کردم.

کجا گیر کردی؟؟؟

اینکه چی بخرم

ازهمین خرسا که من گذاشتم بخر هم قرمزه هم قیمتش خوبهSmile
شمارش معکوس برای ولنتاین 2021 و روز عشق در سال 99 شروع شده است و همه در حال پرسش این سوال از یکدیگر هستند که ولنتاین چندمه؟ تاریخ دقیق ولنتاین کی هست؟ و علت آن یک چیز است، نشان دادن علاقه، عشق، محبت به آنان که برایشان مهم هستند. هیچ کس دوست ندارد این روز مهم را فراموش کند. خاص بودن هدیه ولنتاین، متفاوت بودن عملکرد شما شاید نشانه ای برای عشق و علاقه عمیق تر شما به طرف مقابلتان باشد.
14 فوریه، در تقویم میلادی به روز ولنتاین معروف است. این روز، معمولا مقارن با 25ام بهمن ماه است اما امسال به علت تفاوت تقویم شمسی با میلادی این روز برابر یکشنبه 26 بهمن ماه می‌شود.
تنها خوبی تنهایی اینه که جیبت پر پول میمونه