انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: راموس: هر روز یک آزمون جدید است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راموس: هر روز یک آزمون جدید است 1

مدافع رئال مادرید از بودن در این تیم لذت می برد، اما معتقد است هر روز در این تیم با آزمونی جدید مواجه است.

سرخیو راموس در سال 2005 از سویا جدا شد و به رئال مادرید پیوست. او در حال حاضر کاپیتان کهکشانی ها محسوب می شود؛

راموس در مصاحبه با وبسایت رسمی فیفا از شرایطش در رئال مادرید گفت:

-

در رئال وقتی به چپ نگاه می کنی روبرتو کارلوس را می بینی و وقتی راست را نظاره می کنی زیدان را...

چگونه ممکن است که در چنینی تیمی بازی کنی و مسئولیت سنگین روی دوشت نباشد. من پسری جوان از شهر سویل بودم، با امیدهای بزرگ و جاه طلبی فراوان به رئال آمدم و یکی از بزرگ ترین آرزوهایم در سال 2005 برآورده شد.
-

حالا بیش از یک دهه از حضور راموس در کهکشان مادرید سپری شده و او تبدیل به مهره ای کلیدی برای این تیم شده است:

-

11 سال را در بهترین باشگاه جهان سپری کردم و اعتراف می کنم هر روز با یک آزمون جدید مواجه بودم؛ زندگی در این باشگاه آسان نیست، باید همواره در زمان حال زیست کنی، چرا که گذشته غروری به تو می دهد که نمی توانی از خواب غفلت آن در آیی...
-

راموس دوست دارد حالا که کاسیاس از رئال مادرید جدا شده و بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته، تبدیل به فرنادو هیروی دیگری برای کهکشانی ها شود:

-

با همه کاپیتان های سابق دوست هستم، آنها همواره مشاوره های خوبی به من می دهند. باورم نمی شد کاپیتانی در رئال چقدر سخت باشد، همیشه باید با چالش های مهم مواجه شوم و اگر نصیحت های بزرگان نبود، قادر به انجام این کار نمی شدم.

به عنوان کاپیتان، نگاه ها به سوی من است، باید کنترل بیشتری روی رفتارم داشته باشم، چون وظیفه رهبری تیمم را در زمین بر عهده دارم و انتظارات از من بالا رفته است.
-