انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-04-2016، 16:17)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2016، 15:44)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 20:24)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 20:21)Frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 20:19)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو کی زبون در اوردی._.
من فقط تورو ی پوتیتو میدیدم ک تایپ میکرد:|
باور کن:|

زبونو تو در آوردی ن من !

منم هنوزم ک هنوزه تو رو ی تازه ب دوران رسیده میبینم .

من اصن تورو نمیبینم:|
میترسم حرف بزنم روحیه لطیف دخترونت بوف شه:|
+عقده ای سه بار صفحه رو رفرش کردم س تا اواتار عوض کردی:vvv
ی مدت نبودی برگشتی وحشی شدD:

چی شنیدم ؟

فکر نمیکنم لازم باشه بگم با دوستانم درست صحبت کنی !! 18
شوخی بود..
با مرضی صحبت کردم..
عذر خواهی هم کردم..
کلی هن دیشب ح زدیم:|

فکر میکنم ارسالای بعدشم دیدم :O !

من هر وقت شکلک میزارم ، جدی نیستم ..

غیرتی شدم ..:O

وکیلمون لایکت کرد !
._.Salaaaaaaam._.
چرا وقتی من میرم همه هستن وقتی هستم کسی نیست aah
(08-04-2016، 16:54)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2016، 16:17)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2016، 15:44)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 20:24)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-04-2016، 20:21)Frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زبونو تو در آوردی ن من !

منم هنوزم ک هنوزه تو رو ی تازه ب دوران رسیده میبینم .

من اصن تورو نمیبینم:|
میترسم حرف بزنم روحیه لطیف دخترونت بوف شه:|
+عقده ای سه بار صفحه رو رفرش کردم س تا اواتار عوض کردی:vvv
ی مدت نبودی برگشتی وحشی شدD:

چی شنیدم ؟

فکر نمیکنم لازم باشه بگم با دوستانم درست صحبت کنی !! 18
شوخی بود..
با مرضی صحبت کردم..
عذر خواهی هم کردم..
کلی هن دیشب ح زدیم:|

فکر میکنم ارسالای بعدشم دیدم :O !

من هر وقت شکلک میزارم ، جدی نیستم ..

غیرتی شدم ..:O

وکیلمون لایکت کرد !
اها:v
یاداشت شد._.
وکیل؟:|
امیر و میگی؟:v
:||| نی تو دادگاهه خدا کسی کت شلواری ._.
نمیدونم نمیشناسمش

(08-04-2016، 17:45)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم نمیشناسمش

امیره..
کلا تنها کسی ک دایان دوس داره  و زیر پست منم الکی لایک میکنه امیره:|3>
تا حالا فکر میکردم دختر هستن !
(08-04-2016، 17:48)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2016، 17:45)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم نمیشناسمش

امیره..

اشتباه حدس زدی ..

من یکی از اعضای سابقم که خواستم به یاد روزای قدیم یه سری به اینجا بزنم (:
کل انداختنت با مرضی برام جالب بود و البته بی اعصاب شدنش ._. !

فقط یه سوال : نویسنده سابق گردشگری (امیرحسین)
الان شمایید یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×ThundeRBolT× ؟!
(08-04-2016، 19:19)Dayan. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2016، 17:48)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نمیدونم نمیشناسمش

امیره..

اشتباه حدس زدی ..

من یکی از اعضای سابقم که خواستم به یاد روزای قدیم یه سری به اینجا بزنم (:
کل انداختنت با مرضی برام جالب بود و البته بی اعصاب شدنش ._. !

فقط یه سوال : نویسنده سابق گردشگری (امیرحسین)
الان شمایید یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×ThundeRBolT× ؟!

OMG :|

میشناسه !