انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اسپرت كردن خودرو بدون مجوز پليس ممنوع است!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اسپرت كردن خودرو بدون مجوز پليس ممنوع است!!! 1

به گزارش CarXR.com : سرهنگ 'جمال بذرافشان'روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: هرگونه اعمال تغييرات در بدنه يا ظاهر خودرو بايد با اطلاع و مجوز لازمه از پليس صورت پذيرد.

وي تاكيدكرد: خودروي رانندگاني كه برخلاف قوانين راهنمايي و رانندگي اقدام به اعمال تغييرات در ظاهر و بدنه خودرو مي كنند ، توقيف خواهد شد.

جانشين رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران گفت: با مشاهده ايجاد تغيير در ظاهر خودرو، مدارك رانندگي رانندگان توسط پليس اخذ خواهد شد تا خودرو به حالت اوليه بازگردد.
مهم نیست من خودم اسپرت میکنم یک پراید داشتم اسپرتش کردم کسی کاری نداشت
(23-01-2012، 18:33)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم نیست من خودم اسپرت میکنم یک پراید داشتم اسپرتش کردم کسی کاری نداشت

بابا بگو تو اسپرت كار انجمن هستي ديگه. WinkWinkBig GrinBig Grin
تا حالا جند تا ماشين اسپرت كردي؟
آره باور کن.من خودم یک پراید اسپرت کردم اما به بقیه طرح دادم اسپرت کردن تا حالا طرح به پژو پارس و 405 و پیکی و 206 دادم.رونیز هم دادم اما چون خرجش زیاد میشد اسپرتش نکردن فقط سیستم بستن
(23-01-2012، 19:41)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره باور کن.من خودم یک پراید اسپرت کردم اما به بقیه طرح دادم اسپرت کردن تا حالا طرح به پژو پارس و 405 و پیکی و 206 دادم.رونیز هم دادم اما چون خرجش زیاد میشد اسپرتش نکردن فقط سیستم بستن

من مگه ميگم باور نميكنم من ميگم تو استاد اسپرت كردن هستيBig GrinBig GrinSmile
اون 206 عکسش رو سال85انداختن احتمالا چون اون موقع پلاکا قدیمی بود و اسپرت کردن مثل بمب همه جا رو گرفته بود
ها راست ميگي ها به پلاكش دقت نكرده بودم عكسه قديميه ConfusedConfusedConfusedConfusedBlush
اما اين 206 و خوب اسپرت كردن مخصوصا دراش باحالهBig GrinBig GrinBig Grin
منظورت در پروانه ایه؟برای پراید هر کدوم از قفل هاش 320000تومنه خودمم دیدمش قفله اصلا بهش نمیاد انقدر قیمتش باشه قیافه ساده ای هم داره اما برای پراید میشینه 1ملیون تقریبا
ازفردامیگن نفس کشیدن ممنون......هاDodgyاه اه اه
برو بابا براي هر چيزي مگه بايد اجازه گرفت ؟ ولي مرسي كه گفتي Smile
صفحه‌ها: 1 2