انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل ، کل ″ نسخه ۶ ″
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(12-07-2017، 16:46)شیدا.14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 22:28)..HESAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولا آقای خسته چلغوز شما هستی که تو ایرانی
دوما شما دخترا ژیلت ور دارین ریش سیبیلاتونو بزنید

ما حرفی نداریم به چن تا بی سروپا ی بیکار بزنیم.عکس واقعیتونو میذاشتین همه معنای نون کشکشی و چلغوز و صد البته قارپوز(؟)رو بفهمن

اقای ب ظاهر متشخص
تو دنیایی که پسرا ابرو میگیرن و ادای دخترارو درمیارن ماهم باید یکم مرد باشیم خخخخ
اگه شما خیلی ادعای زیباییت میاد میتونی عکستو بزاری ولی باید بهت توضیح بدم ک اسکول خان دخترا واسه حفظ ابرو عکسشونو نمیزارن تا پسرای بی غیرت، جلف و مسخره ای مثل جنابعالی ابروشون رو نبره
شعورت در همین حده. نصف مردم ایران از لحاظ مالی زیر خط فقرن شما از لحاظ شعور
نمیدونم وقتی شعورو تقسیم میکردن شما کجا بودین؟ شاید داشتین مثل همین الان ب بقیه توهین میکردین

من ادعای زییباییم نمییاد .هیچی نگفتم.شما ها چطور؟معلومه چی خودتونو فرض کردین نسبت به عکس پروفایلتون. من شعور ندارم؟من گنده تر از دهنم حرف می زنم؟اونوقت همتون دارین در مورد عشق و این شر ورا حرف می زنین.ندیده نمیشه قضاوت کرد. بچه ۱۴ساله ابرو ور نمی داره.اعتماد به نفستون یا اعتماد به نفس کاذب معلومه.خط دو و سه نوشتتو بخون؟این اعتماد به نفستون شما ها رو اینقدر مزخرف و گستاخ کرده.اصن به قول خودتون به من چه. به من ربطی نداره.آقا ما چلغور ما قارپوز ما بی سبیل ما سبیلو ما بیشعور...شما ها چی؟خودتونو چی فرض کردین؟ اگه من ۱۴سالمه بچم شما ۱۵سالتونه خیلی بزرگین؟ شما دارین در مورد یه نفر حرف می زنین اما من نه.میگین گنده تر از دهنت از دهنت حرف نزن ولی حرف حرفه. Exclamation Exclamation Exclamation

اگه ما بی ادبیم کامنتاتون چی میگه؟
(12-07-2017، 17:56)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 16:46)شیدا.14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 22:28)..HESAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ما حرفی نداریم به چن تا بی سروپا ی بیکار بزنیم.عکس واقعیتونو میذاشتین همه معنای نون کشکشی و چلغوز و صد البته قارپوز(؟)رو بفهمن

اقای ب ظاهر متشخص
تو دنیایی که پسرا ابرو میگیرن و ادای دخترارو درمیارن ماهم باید یکم مرد باشیم خخخخ
اگه شما خیلی ادعای زیباییت میاد میتونی عکستو بزاری ولی باید بهت توضیح بدم ک اسکول خان دخترا واسه حفظ ابرو عکسشونو نمیزارن تا پسرای بی غیرت، جلف و مسخره ای مثل جنابعالی ابروشون رو نبره
نمیدونم وقتی شعورو تقسیم میکردن شما کجا بودین؟ شاید داشتین مثل همین الان ب بقیه توهین میکردین

من ادعای زییباییم نمییاد .هیچی نگفتم.شما ها چطور؟معلومه چی خودتونو فرض کردین نسبت به عکس پروفایلتون. من شعور ندارم؟من گنده تر از دهنم حرف می زنم؟اونوقت همتون دارین در مورد عشق و این شر ورا حرف می زنین.ندیده نمیشه قضاوت کرد. بچه ۱۴ساله ابرو ور نمی داره.اعتماد به نفستون یا اعتماد به نفس کاذب معلومه.خط دو و سه نوشتتو بخون؟این اعتماد به نفستون شما ها رو اینقدر مزخرف و گستاخ کرده.اصن به قول خودتون به من چه. به من ربطی نداره.آقا ما چلغور ما قارپوز ما بی سبیل ما سبیلو ما بیشعور...شما ها چی؟خودتونو چی فرض کردین؟ اگه من ۱۴سالمه بچم شما ۱۵سالتونه خیلی بزرگین؟ شما دارین در مورد یه نفر حرف می زنین اما من نه.میگین گنده تر از دهنت از دهنت حرف نزن ولی حرف حرفه. Exclamation  Exclamation  Exclamation
داداچ باشه ما بدیم شما خوبی
شما بشین جلو
ما تف تو آبشار ما دمپایی شما حشره کش تارومار
ولی دیگ عقده ها تو اینجا خالی نکن
قد 14 ساله ها بحرف
نوچ نوچ نوچ نوچ
تو هنوز ادب نشدی 3تا پیج سوزوندی :cool: Exclamation
کارای حرفت داره صدق میکنه 25r30
حرفیدن قد ۱۴ساله ها یعنی :حنا دختری در مزرعه
حسام = سرسام Dodgy
(12-07-2017، 17:56)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اقای ب ظاهر متشخص

من ادعای زییباییم نمییاد .هیچی نگفتم.شما ها چطور؟معلومه چی خودتونو فرض کردین نسبت به عکس پروفایلتون. من شعور ندارم؟من گنده تر از دهنم حرف می زنم؟اونوقت همتون دارین در مورد عشق و این شر ورا حرف می زنین.ندیده نمیشه قضاوت کرد. بچه ۱۴ساله ابرو ور نمی داره.اعتماد به نفستون یا اعتماد به نفس کاذب معلومه.خط دو و سه نوشتتو بخون؟این اعتماد به نفستون شما ها رو اینقدر مزخرف و گستاخ کرده.اصن به قول خودتون به من چه. به من ربطی نداره.آقا ما چلغور ما قارپوز ما بی سبیل ما سبیلو ما بیشعور...شما ها چی؟خودتونو چی فرض کردین؟ اگه من ۱۴سالمه بچم شما ۱۵سالتونه خیلی بزرگین؟ شما دارین در مورد یه نفر حرف می زنین اما من نه.میگین گنده تر از دهنت از دهنت حرف نزن ولی حرف حرفه. Exclamation Exclamation Exclamation

اگه ما بی ادبیم کامنتاتون چی میگه؟

از مامانت اجازه گرفتی بی اجازه گوشی شو برداشتی ؟
به بابا میگه تا سه ماه پول تو جیبیت اوف میشه هاااا !
آفرین پسر خوب !
و جمع ناقص مونث برای ابد ...
(12-07-2017، 18:12)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخی ! طفل چهارده ساله !
:/

(12-07-2017، 18:14)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخی !
حس مذکر بودن بهت دست داده ؟!!
هنوز مونده تا مرد بشی !
فعلا برو بزار باد بیاد !
شما برو نقاشیتو رنگ بژن، شیبیلاتو بژن ، دقدر خوبی باژ واشت یه پاشتیل بخرم باژه؟
(12-07-2017، 18:14)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 18:12)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخی ! طفل چهارده ساله !
:/

(12-07-2017، 18:14)...Hesam... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخی !
حس مذکر بودن بهت دست داده ؟!!
هنوز مونده تا مرد بشی !
فعلا برو بزار باد بیاد !
خخخ
مذکر14 ساله4fvf25r30
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20