انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اطلاعات کلی خودروی گل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گزارش تخصصي خودروي گل ( فولكس واگن ) ـ مربوط به شركت خودروسازي بم .
خودروي گل با مشخصات ظاهري هاچ بك 4 سيلندر با قدرت 1800 سي سي در حدود 100 اسب بخار در سطح شهر به حركت در آمد. نرميت خاص اين خودرو در دست اندازهاي شهري، راننده و سرنشينان را به هيچ عنوان دچار مشكل نمي كند. 8)
صندلي راننده به نوعي طراحي گرديده كه ديد كاملي بر سطح جاده و جلو داشبورد اين خودرو خواهد داشت و جايگاه ديگر سرنشينان بسيار راحت و بدون مشكل بود در اصل مي توان گفت اين خودرو براي استفاده چهار نفر طراحي گرديده و اضافه بر اين افراد دچار مشكل خواهند شد.
محفظه جلوي پاي راننده، باقي سرنشينان تا حدودي باز بوده و كمك به راحتي تمامي سرنشينان مي كند .
ترمز اين خودرو با مدلهاي قبل اندك تفاوتي دارد از لحاظ ايستايي و گيرندگي بسيار دقيق تر عمل مي كند . آينه هاي بغل برقي اين خودرو به ديد راننده درطرفين بسيار كمك كرده تا با وضوح كامل اطراف خودرو ديده شود.
ابعاد اين خودرو جهت پارك در نقاط كم جا بسيار كمك دهنده به راننده مي باشد. چراغهاي جلوي اين خودرو داراي نور دهي خوب و از نوع تلسكوپي به همراه دو پرژكتور در زير سپر مي باشد.ديد چراغهاي عقب نيز از فواصل دور براحتي قابل تشخيص بوده. Tongue
زواياي آيروديناميكي اين خودرو بسيار زياد بوده و در سرعتهاي بالا به راننده جهت افزايش سرعت بسيار كمك مي كند . اين خودرو داراي گيربكس 6 دنده با سيستم تعليق بسيار خوب مي باشد.
:!:
مشخصات فني
كولر
ايربگ جلو دوطرف
راديو پخش استريو
قفل مركزي
سيستم هشدار ضد سرقت
آينه هاي بغل برقي
چراغ مه شكن جلو و عقب
صندلي تاشو عقب
گرمكن شيشه عقب
برف پاك كن شيشه عقب