انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین بـیـبـر متهم به پرداخت 100,000 دلار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ماه گذشته جاستین بـیـبـر درکلاب شبانه CLE حضور داشت و یک سیگار داغ را به بازوی Post Malone خواننده آمریکایی چسباند . شخصی به نام رابرت ارل مورگان با گوشی خود در حال فیلمبرداری از این صحنه بود . پس از اینکه جاستین متوجه این موضوع میشه به سمت این او رفته و بر روی صورت و لباس هایش آبجو می ریزد . همچنین گوشی رابرت را گرفته و بر روی زمین می اندازد و آن را می شکند

رابرت ارل مورگان دارای یک کسب و کار مهم است و به سیم کارت و گوشی خود برای انجام کار های روزانه اش نیاز دارد و حالا او هم گوشی خود را از دست داده و هم سیم کارتش آسیب دیده است . او می گوید عکس های خانوادگی و بیش از 5000 عکس و فیلم که در طی سفر در طول چند سال گرفته شده را از دست داده است . او می گوید کار من عکس و فیلم گرفتن از لحظاتی که لذت میبرم هستش و در این کلاب نیز
مانند یک شخص معمولی از جاستین فیلمبرداری می کردم که با این صحنه مواجه شدم و حالا درخواست خسارت دارم

گفته می شود برای جاستین درباره این موضوع به زودی در دادگاه پرونده باز خواهد شد و او متهم به پرداخت 100,000 دلار خسارت است

:|
سلب دیلی

جاستین بـیـبـر متهم به پرداخت 100,000 دلار 1