انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تصاویر/ خدمت سربازی دختران در اسرائیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
"گیلا گملیئل" وزیر عدالت اجتماعی رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت گفت که هنگامی که در ارتش به عنوان سرباز خدمت می کرده، چند بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. او در ادامه تاکید کرد که موضوع آزار و اذیت جنسی خود را فاش کرده تا زمینه را برای حل معضل آزار و اذیت جنسی نیروهای زن ارتش فراهم کند.

بر اساس قانون خدمت سربازی در اسرائیل دختران و پسران از سن 18 سالگی بایست به خدمت ارتش در بیایند. با این حال دختران در صورتی که اعلام کنند مذهبی هستند از این قانون مستثنی خواهند بود، ولی اکثر دختران به خدمت سربازی می روند.

دختران در همه زمینه ها از جمله خلبانان هواپیماهای جنگی تا افسران اطلاعات به کار گرفته می شوند. با این وجود وظایفی وجود دارد که مختص مردان است مانند: سربازان پیاده نظام و هدایت کنندگان تانک. 

در همین حال خبرگزاری رویترز در گزارشی مصور دخترانی که در ارتش اسرائیل مشغول خدمت سربازی هستند را به تصویر کشیده است.

تصاویر/ خدمت سربازی دختران در اسرائیل 1

بي چاره دتراي اسرائيلي Sad
Heart Heart Blush
باید دخترای فلش خور رو ببریم اونجا :hje: :hje:
خوشبحال سربازاشون Big GrinBig Grin
وای اخریه چ بد بود.ولی سپاس
کاش توی ایران هم میشد دخترا برن سربازی
دختراشون برا خودشون مردی میشن یه ایتو چیزایی تو خودشون دارن Big Grin Big Grin Big Grin
منم دلم سربازی میخاد/:
(07-08-2016، 23:13)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم دلم سربازی میخاد/:
اگه علاقه داری بیا به جا من برو سربازی Dodgy
صفحه‌ها: 1 2