انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: (((:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
. اولین لقمه سحری رو که خوردم، معده‌ام به صدا در اومد گفت داداش یه نگاه به ساعتت بنداز، آسایش نداریم تو این خراب شده؟

. زیر جوشم یه دماغ کوچولو زده.

. -چرا کشتیش؟
-آقای قاضی همش خخخخخ میفرستاد
-حق داشتی

. همه آدمها حتی اگه ندونن چرا و سر هم در نیارن، موقع خرید هندونه دو سه تا میزنن روش ببینن چه صدایی میده.

. خوبی میزبان بودن فرانسه اینه که وقتی دید تیمش عقبه و داره میبازه میتونه به بهانه پیدا کردن بسته مشکوک بازی رو تعطیل کنه.

.گلچین روزگار عجب با سلیقه است؛میچیند گلی را که به عالم نمونه است
آقا این تتلو چه پسر گلی ئه. (طرح گول زدن گلچین روزگار)

. بقیه روزهای سال: +اذان مغرب کیه؟ -من چه میدونم!
تو ماه رمضون: +اذان مغرب کیه؟ - 204006

. خاله م باز اومد بگه من خيلي خفنم تو فسنجونش آلو با هسته ريخت، موقع خوردن وضع جوري بود كه انگار داشتي تو سياهي شب تو ميدون مين قدم ميزدي.

. خبر تعطیلی کارخونه ارج تکذیب شد! حالا که بیشتر فک می کنم اونقدرا هم نوستالوژیک نبود، یخچالشم برفک داره خوب نیست.

. باز خوبه حبیب آهنگاش قشنگه چون قراره از فردا به مدت یه ماه تو تاکسیا حبیب گوش بدیم.

. بازی مورد علاقه احسان علیخانی بازی با احساسات مردمه.

. شما از بانه برمیگردی ۲۲ فوت یخچال سامسونگ رو تو صندوق عقب پرایدت جاساز نکن نمیخواد واسه تعطیلی کارخانه ارج سینه بزنی.

. آقا اين فلش منو بگير فول آلبوم حبيبو بريز توش (هم اكنون در سراسر كشور)

. متولدین دهه هفتاد بدبخت ترین نسل تاریخ معاصر بودن. اون همه خفت و تحقیر کشیدن از دهه شصتیا، میتینگ و عشق و حالشو دهه هشتادیا بردن.

. ولی با شناختی که من از احسان علیخانی دارم, امسال هر طور شده روح مرتضی پاشایی رو تو برنامش احضار می‌کنه.

. کوپا آمریکا یه ساعتی پخش میشه که خود مارادونا هم خوابیده، مربیام یه نیمه روی ‌نیمکتن، یه نیمه میرن توی بوفه میخوابن، شاگردشون تیم ‌رو هدایت میکنه.
ن خوب ن بد