انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
.نتایج ارشد اومد، تاکسیرانی قبول شدم. پسرخالم سربازی قبول شده، دختر عمم هم شوهرداری.

. وقتی از دستتون ناراحته بهش پیام بدید: تو اگه با من قهری من که آشتی ام. گل هر شهری عمری کاشتی ام. با صدای حسن شماعی زاده. جواب میده.

.رفتن بانک زدن سی میلیون پول دزدیدن، تنها کاری که با سی میلیون میشه کرد اینکه دوباره بزاریش بانک  وام بگیری باهاش.

. مملكت ما مملكت گل و بلبله فقط بلبلاش ممنوع الصدا شدن و گلاشم پكي  ٧٥ تومن.

. احسان علیخانی وقتی تو تلگرام میخواد مسج بده بجای is typing... اون بالا مینویسه is crying...  

.احسان علیخانی همیشه قبل برنامه ماه عسل سه بغض حبس میکنه میاد واسه اجرا.

. من کنکور رتبه 1 شدم، از سازمان سنجش زنگ زدن گفتن چه حسى دارى؟ گفتم لامسه و بويايى، گفتن شما مجدد کنکور بده.

. ارشد هم مثل ازدواج شده! همه می گیرن ولی پشیمونن!

. تماس گرفتم پسرخاله‌م که نتیجه کنکورش بپرسم.معمولا تا 10 هزار جواب می‌دن، از 10 تا 40 هزار رد تماس، این نمی‌دونم چند شده گوشی رو خاموش کرده.  

.دختر همسایمون رتبش ۶۷۴ شده مامانش آش درست کرده با کشک رتبشو رو آش نوشته داره پخش میکنه، من موندم چجوری رتبه سه رقمی در اومده از این خانواده.

. شما حتی اگه رشته ت هوافضا هم باشه سر امتحان یه درس تخصصی برای سوالی که بلد نیستی بنویس "ایمان تقوا عمل صالح". بطور اتوماتیک نصف نمره رو میگیری.  

.از بانک ملت سرقت مسلحانه شده کاراگاه گفته دزدان نقشه از پیش تعیین شده داشتند. نه پس همینجوری سر راه که میوه خریدن گفتن بذار یه بانک هم بزنیم.  

.پیامک تبلیغاتی میفرستن به همسر یا دوست خود شک داری؟ یعنی لحنش یه اطمینانی داره آدم میترسه اگه بگه نه تو پیام بعدی پوزخند بزنه!

. چرا کریس رونالدو مثه میلاد میداوودی ژست میگیره پشت ضربه ایستگاهی؟!
چرا مثه رامین رضاییان خوشحالی بعد از گل میکنه؟
آدم انقدر تقلیدکار؟
. قبل از گزارش سرهنگ علیفر باید زیرنویس کنن دیدن این مسابقه فوتبال برای زنان باردار و افرادی که بیماری قلبی دارند توصیه نمی‌شود.

. وضعیت تیم ملی ایتالیا یه جوریه که هر لحظه احتمال داره یکیشون وسط مسابقه به علت کهولت سن بمیره.

. تو کز محنت دیگران بی غمی، قطعا تو ایران مسئولی، مدیری، چیزی هستی.

. پانتومیم بازی میکردیم دختره میخواس گودزیلا رو بازی کنه کلی تقلا کرد کسی نتونست بگه گفتم کافی بود آرایشتو پاک کنی بی حرکت وایسی همین.
ههههههه بازم بزار لایک