انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زین و تولد جی جی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زین چه طور بهترین تولدو به جی جی داد؟؟
همه ما در حال حاضر میدونیم که زین مالک و جی جی حدید دارن روابط خودشون رو به مراحل جلوتری پیش میبرن و جشن تولد از این قاعده مستثنا نیست

جی جی در تونایت شو به همراه جیمی فالون حضور پیدا کرد تا توصیف کنه که چیکار کرد برای مرحلهخ مهمی از 21 سالگیش و این شاید دقیقا چیزی که شما فکر میکنین نیستش

جی جی گفتش که اون یه تولد معمولی رو با خونوادش کنار دریا داشته (و اون توی تولد 21 سالگیش مس/ت نکرده بود!)و یه هفته بعدش اون با یه پرواز میره پیش زین توی وگاس و زین شب قبل از سفر بهش یاد میده که چه جوری قم/ار کنه .

دوست /پسر من شب قبل از رفتن به وگاس بهم یاد داد که چه جوری پوکر بازی کنم  و من 400 دلار روی 15 دلار پوکر روی میز بردم .من فک میکنم این خیلی خوب بود .

این مبتدی خوش شانس (یا ساده تر شاید بشه گفت مهارت زین )اما اون 400 دلار توی اولین بار برده !!خب اگه مدلینگ کاملا به دردش نخورد  شاید اون آینده ای در برای بازی کردن حرفه ایه پو/کر.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زین و تولد جی جی 1 [/img]
سپاساآآآآآ کووووو؟