انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تابستان ۹۵ یک شروع خوب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
☑تابستان 95 و یک شروع خوب

یکی از مهم ترین ارکان موفقیت در کنکور سراسری شروعی اصولی در فصل تابستان است که این امر نیازمند شناخت دقیقی از شرایط و عامل های موثر در شکل گیری یک برنامه آموزشی مناسب می باشد.
سوالاتی که در این روزها برای همه ی دانش آموزان پیش می آید ، تقریبا مشابه و یکسان است .
سعی میکنیم در این کانال طی چند روز آینده به اغلب سوالات مشرک داوطلبان پاسخ دهیم.

#سوال
از چه تاریخی درس خواندن را شروع کنم؟

##جواب
پس از اتمام امتحانات پایان ترم ، چند روزی را به خوبی استراحت کنید و نهایتا از نیمه ی تیرماه بسیار مصمم و با روحیه ای بالا کار خود را شروع کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که نتیجه ی بسیار درخشان ، نیازمند شروع بسیار خوب است.

#سوال
امسال از چه مواردی باید دوری کنم؟

## جواب
شما امسال دشمن های خطرناکی خواهید داشت که سرآمدشان موبایل و کامپیوتر و تلویزیون هستند ، پس از همین الان تصمیم بگیرید که تا پایان امسال هر سه مورد را فراموش کنید.

#سوال
چگونه خود را ترغیب به درس خواندن کنم؟

##جواب
قطعا همه ی شما قبول دارید که هر موفقیتی نتیجه ی هدف بالایی است که براساس احساس نیاز هر شخص شکل می گیرد. پس قبل از شروع ،به آینده و شرایط موجود به خوبی فکر کنید تا نیازهای خود را بشناسید ، می خواهید در چه زمینه ای کار کنید؟ چه امکانات و چه درآمدهای را در زندگی آینده انتظار دارید ؟... توجه داشته باشید که داشتن هدف با رویا بسیار متفاوت است.
آگاهی از شرایط فردی و اجتماعی > احساس نیاز> تعیین هدف > شناخت توانمندی ها> برنامه ریزی صحیح > اجرا > موفقیت