انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لئو مسی به 21 ماه زندان محکوم شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لئو مسی به 21 ماه زندان محکوم شد 1
به گزارش ورزش 11، ماه گذشته بود که لیونل مسی همراه پدرش در دادگاه حاضر شدند تا پاسخگوی اتهامات مربوط به فریبکاری مالیاتی خود بین سال های 2007 تا 2009 باشند. مسی متهم شده است که از پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات سرباز زده است.

"El Periódico de Catalunya" امروز ادعا کرد که حکم دادگاه در مورد مسی و پدرش، 21 ماه زندان است که به زودی به آنها ابلاغ خواهد شد. خبری که در صورت تایید می تواند شوک بزرگی به مسی و بارسلونا وارد کند. مسی این روزها به دلیل شکست در فینال کوپا آمریکا اوضاع روحی مناسبی ندارد و از تیم ملی آرژانتین نیز خداحافظی کرده است.
تکذیب خبر
طبق اعلام رسانه ها، مسی با پرداخت 2 میلیون یورو و خورخه مسی (پدر مسی) با پرداخت 1/5 میلیون یورو به عنوان جریمه، به زندان نمی روند
(06-07-2016، 16:07)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرته!

بعدشم لئو مسی نه!لیونل مسی!

دوست عزیز خبر اول ساییت شناخته شده ورزش ۱۱ و خبر دوم از کانال اخبار فوتبال با ۱۱۰ ازر تا ممبر برداشتته شده صد در صد حقیقت داره 
عکس خبر در سایت های خارجی هم در دسترس هست
(06-07-2016، 16:14)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه به چه جرمی؟؟
21 سال خیلی زیاده

21ماه!
دلم سوخت واسش !
پشت این چهره ی معصوم .. یعنی واقعا همچین جرم هایی کرده ؟
من که طرفدار بارسلونا و مسی نیستم ولی زندان رفتنش قطعا خوشحالم نمیکنه ..
راستی اونی که گفت لئو مسی نه ، لیونل مسی .. ! چه فرقی داره حالا ؟!
هردو یکین ..
لئو مخفف لیونل هست :| باشد که بدانید ..
البته اگه پولو پرداخت کنه زندان نمیره
(06-07-2016، 16:14)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه به چه جرمی؟؟
21 سال خیلی زیاده

داش 21 ماه 
(07-07-2016، 11:44)yenafar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
البته اگه پولو پرداخت کنه زندان نمیره

پول پرداخت شده و مسی به زندان نمیره خبر تکذیب شد و خودم اضافه کردم