انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لطفا به ترن و چرخ و فلک سوار نشید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرخ و فلک:

یکی از خا نواده ها که از ارومیه به تبریز آمدند وبچه ی کوچک اصرار داشته که به چرخ و فلک سوار بشوند که شدند!
دو بچه کمر بند خود را بسته ولی پدرو مادر نبسته بود.
بعد از چنددقیقه چرخ و فلک ایستاده ومادرو پدر افتاده ولی بچه ها پایشان به کمر بند گیر کرده ونیفتاده است.
مادر بچه ها جلوی چشم آن ها مرده وای پدر در بیمارستانcryingcrying

ترن :
چندخانواده ها سوار بر ترن که بعد از مدتی جای ترن شکسته و نگهبان ترن ترن را نتوانسته نگه دارد ترن به سرعت به طرف جای شکسته و درآمده رفت و ترن به سر عت توی جای شکسته می افتد و چند خوانواده کشته وچند خوانواده زخمی شده است
cryingHuhHuh
توی اهوازم شهربازی ساعت 1میبنده و همه ی وسایل خاموش میشن سه تاپسر خودشون رو توی تونل وحشت قایم کرده بودم بعد شب ساعت 4نگهبان میره خونه نماز بخونه اوناسوار ترن میشن و سرعت شو زیاد زیاد میکنن بعد اونی که روشنش کرده بود هنگامی که هنوز تند نشده بود میپره داخل ترن اینا دیگه نمیتونستن پیاده شن خاموشش کنن تا ساعت1بعد از ظهر تازه نگهبان اومد و اونو خاموش کرد 2 تا شون مردن و یکیشون 7 روز تو کما بود و بعد مرد شانسه دیگه
نه عزیزم پدر و مادر بچه مرده ولی بچه زنده است و این اتفاق تو آخرای تابستان اتفاق افتاده
نه اون طوری نشده کمر نبستند بعدش کمر اویزون مونده گره خورده به کابین پایینی بعدش کابین این مسافرا تاب برداشته
من خودم صحنه رو دیدم
cryingبنده خدا
سر الکی مرده

منم این صحنه رو دیدم
نه اون طوری نشده کمر نبستند بعدش کمر اویزون مونده گره خورده به کابین پایینی بعدش کابین این مسافرا تاب برداشته
ولی این دلیل نمیشه استفاده نشهUndecided

همه که مشکل ندارنExclamation