انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: فال دسشویی رفتن ماه هاااااااا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(( فال دستشویی رفتن ماه ها ))

فروردین: اینا یه جوری میرن دستشویی که نفر بعدی میره دچار نفس تنگی و سردردوسر گیجه میشه اصن دستشویی رفتن بعد فروردینی ها توصیه نمیشه

----------------------------------------------

اردیبهشت: یه صداهایی در میارن ک در و دیوار ترک برمیداره قشنگ

---------------------------------------------

خرداد: اینا نیم ساعت میرن دستشویی بیست و پنج دقیقه جلو اینه ی دستشویی با خودشون ور میرن پنج دقیقه کار مفید میکنن

تیر: اکثر تصمیم های مهم زندگیشونو تو دستشویی میگیرن و بعضیاشون ب موقعیت های بالایی میرسن ک مدیون دستشویی هستن فقط

-------------------------------------------------

مرداد: خیلی شیییییک و مجلسی میرن دستشویی و بعد از انجام عملیات هم دستشویی رو میشورن اگه امکانات داشته باشن شاخه گلم میذارن تو. دستشویی

----------------------------------------------

شهریور: درحین دستشویی اواز میخونن و ب یاد عشقشون که بی وفایی کرده بغض میکنن و وقتی میان بیرون سبک بال هستند

------------------------------------------------

مهر: نصف دستشویی رفتنشون بخاطر فرار از کارای خونس مثلا تمیز کردن خونه ویا دیدن بعضی اعضاشون که دچار درد یا اسیب هست کلا تو دستشویی مرموزن

-----------------------------------------------

ابان: اعتقادی ب اب ریختن ندارند و به سبک انسانهای اولیه دستشویی میرن و سوهان روحی هستن برای افراد وسواسی

-------------------------------------------------

اذر: دستشویی محلیست برای ارامش روحی این افراد و خودشونو پیدا میکنن و سعی میکنند اون تو با مشکلاتشون کنار بیان

دی: همش دنبال مورچه و حشره میگردن تا موقع دستشویی حوصلشون سر نره و دیده شده بعضیشون تو دستشویی کلش یا انگری برزد بازی میکنند و رکورد های خوبی هم میزنن

بهمن: مقتدرانه میرن دستشویی و گاهی سنگ دستشویی ترک بر میداره به صرفه نیس با بهمنی ها هم خونه بشین

اسفند: از همه چی شاکی اند اب سرده اب داغه دستشویی کثیفه افتابه خالیه چرا بو میاد چرا صابون نیس کلا سر جنگ دارن با دستشویی

--------------------------------------

بگین متولد چ ماهین .....
خودم * تیر *
خخخخ من اذرم
شهریور
من مردادیم ... خخخخ
منم مردادم
مرداد.....
اردیبهشت?
اسفند Big Grin
ممنون Big Grin
چه باحال (: