انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: متن آهنگ گاهی وقتا از پرهام
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گاهى وقت ها آدم ميكنه خب هوس كه بره 

دلم تنگ شده برعكس دلت 
تو چه ميدونى چى گذشته اين چند وقته بهش 
مگه نميدونى نميتونه از دستت بده 

Intro (parham) 
سر نزنى به خونه يه وقت خالى كنى هر چى تو دلت هست منم هنوز همون ديوونه و مست كه خالى ميكنه شيشه هارو تو دل شب

Vers 1 
ديدم فقط من و تو ايم همه باهامون بدن چون راه اومده بات راهامون عوض شد حالا ميزنم تو بارون قدم چون كسى اشكامو نبينه همه روزامون تلف شد نيس رو زانوم طرف چون گرفتى تو ازم غرور و شده صبحم هم غروب ميگم به خودمم دروغ با اينكه دورمم شلوغه ولى كسى يه روز جاشو پر نكرد شكوندم قولامو غر نزد منم قرصارو خوردم اين اوضاع رو كنم رد يه روزى كردى دنيامو تو عوض يه روزم كردش دنيا تو رو عوض 

Churos 2 
دلم تنگ شده برعكس دلت 
مگه نميدونى نميتونه از دستت بده 

Vers 2 
دنبال توجهى تو جلو توهمى خب آره فقط تويى همونى كه رگشو تو خواب شبم بريد يه فاز توهمى كه هر ثانيه اش ميكنه موهاى تنمو سيخ ايندفعه جديه سورپرايز تولد نيس چرا بريزم تو خودم خب آره منم بريدم بسته شده جديدا راه تنفسى چون نباشى كنارم جايى واسه تنفس نيس 

(Outro)parham & tania 
نه اصلا يه درصد فك نكن كه بد شم ديگه قلبمم ازت كند نميشه كه هروقت هم هوس كردى برگرديم از اول 
برعكست من هستم ميخوام از دستت ندم نه از دستت ندم نه 
ميخوام از دستت ندم نه 

Churos 3 (parham) 
دلم تنگ شده برعكس دلت 
اگه نميدونى نميتونه از دستت بده
(12-08-2016، 12:17)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دنبال توجهى تو جلو توهمى

فک کُنم اینجا میگه : "دچار" توهمی ! ..

البته نمیدونم دقیق ! ..

+ آهنـگ فوق العاده عیه [: .. منتظرم کآر های بعدی پرهآمُ بشنوم {:

پ.ن : صدآشم شبیهـ آرتاعه :|