انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه ادعا رپیتون میشه بگید این کیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
واقعا کیه؟؟؟HuhHuh
کیشو بایس شما بگیدHuh
شاهین نجسی Smile
(18-01-2013، 22:10)wushu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاهین نجسی Smile
اره شاید شاهین نجسی باشه.
خود خودشه افرررررررررررین یه عاقل رپی تو انجمن بلاخره پیدا شدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeart
چشاش چرا این جوریه دهنش چرا این جوریه پشتش چرا نارنجی اینو مثل بابا اتی بخونید داشتم چی می گفتم اخی عزیزم اوج نگیر اصلا میدونی کیه ؟کیه کیـــــــــــــــــــــــه کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

این شبیه شاهین خره نجفی نه یا اشتباه گفتم اخه از لبش فهمیدم
عكس باز نشدHuhHuhHuhHuh
عکس که سالمه مDodgyشکل از سیستم شماست

(19-01-2013، 13:49)دختر شاعر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشاش چرا این جوریه دهنش چرا این جوریه پشتش چرا نارنجی اینو مثل بابا اتی بخونید داشتم چی می گفتم اخی عزیزم اوج نگیر اصلا میدونی کیه ؟کیه کیـــــــــــــــــــــــه کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

این شبیه شاهین خره نجفی نه یا اشتباه گفتم اخه از لبش فهمیدم

زحمت کشیدی اینو که جوابشو گفتن نمیخواد زیاد زور بزنی،بعله.
چشاشم اشکال نداره چون عینک زده،لبو پشتشم برا این نارنجیه که فتو شاپه،میخواستی عکس بدونه تغییرشو بذارم.خودشو بذارم
من بگم كيه؟
شاهين نجفي هستشBig GrinBig Grin
عالیـــــــــــــــــــ Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4