انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همین الان اگه بگن یکی از آرزوهات برآورده بشه چه ارزویی میکنیی...!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
خوب شروع کنید .....!

اولیش خودم

آرزو میکنم به اون چیزی که تو دلمه برسم

سپاس Heart Heart Heart
من ارزو ندارم....قبلیم ب ارزوش برسه 
برای اولین بار برم زیارت امام رضا...
واسه تحصیل برم آلمان
Heart ارزو میکنم به کسی که واقعا دوسم داره برسم و دیگه ازدستم ناراحت نشه اسمه اخرشم (د) هس
 در حال حاضر ارزوم اینه برم ورزشگاه ازادی دربی نگاه کنم اونم استقلال ببازه
(23-08-2016، 20:26)نازمهر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Heart ارزو میکنم به کسی که واقعا دوسم داره برسم و دیگه ازدستم ناراحت نشه اسمه اخرشم (د) هس

خیلی ضایعی الناز
نمیدوونم
(23-08-2016، 20:26)نازمهر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(23-08-2016، 22:11)یـ پـωـر غـᓄـگیــטּ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خیلی ضایعی الناز

راستميگه اين يكي رو خيلي خيط گفتي Undecided
Undecided اره انصافا راس میگین
صفحه‌ها: 1 2 3 4