انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: برای خرید سیستم وارد شوید(با راهنمایی)+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
پورت یو اس بی از پشت ضبط با یک سیم تقریبا 20 سانتی بیرون زده شما میتونی همونو از پشت بندازی کنارت پات کنار همون خروجی زیر پایی بخاری یا میتونی یک رابط یو اس بی بگیری و اونو وصل کنی و طولش زیاد میشه و میتونی تا کنار ترمز دستی بیاری مثل دایی بنده که پخش پایونیر داره و رابط رده بهش و تا کنار ترمز دستی سیمشو کشیده هیچ مشکلی هم نداره.شما همون حال عادیشو استفاده کن چون میتونی آخر هر هفته فلشو از سیمش که کنار خروجی هوای بخاری زیر پای راننده گذاشتی دربیاری و آهنگ جدید بریزی.من خودم باشم همین کارو میکنم
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یک سیستم روی ماشینم بستم که یه ایراد داره و این ایراد داره آزارم میدهد : اول بگذارید بگم قطعاتش چی هستش تا برسیم به خود ایراد . ماشین 207 آمپلی فایر:infinity 7541 کامپانت kappa 65.9cs کامپانت reference 5030cs پخش dvd فابریک 207 ایرادش این هستش که وقتی ولوم پائین هستش بلندگوی جلو سمت راننده قطع می شه و به محض بلند کردن صدا وصل می شود و چند ساعتی کار می کند و مجددا کار می کند در ضمن من 1 بار آمپلی فایر را عوض کردم 1 بار پخش را عوض کردم 3 بار RC دیگه خسته شدم خواهشا" جواب را سریعا" بگویید با تشکر یا E-MAIL کنید با تشکر از دوستان .
درود به شما.خوش اومدید
ببین شاید قطع نیست صداش کمه توی تنظیمات ضبطfaderرو تنظیم کن که میتونی صدارو بدی باند های جلو یا عقب اگر هم مشکلت حل نشد شما مشکل برق دارید ربطی به ظبط و باند و مشکل از وسایل نیست.شاید سیم پکیج مشکل داره درسته؟شما اول تنظیماتfaderکه همون صدای باند هارو جلو و عقب میکنه رو دست بزنید درست نشد برید پیش یک سیستم فروش و از اون کمک بگیرید
سلام خدمت دوستان
من یه ظبط jvckd-626 دارم میخوام واسش یه جفت باند بخرم پیشنهاد باند 6975 یا 6994 هر کدوم که بهتره ؟
پیشنهاد شما چه باند ی هستش ممنون
6975بهتره اما حتما باید آمپر رو بهش وصل کنید خیلی صدای خیلی خوبی هم داره.در ضمن میتونید برای اینکه صدای بهتری داشته باشید ضبط رو عوض کنید و پایونیر بندازید.
(30-10-2012، 14:42)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
6975بهتره اما حتما باید آمپر رو بهش وصل کنید خیلی صدای خیلی خوبی هم داره.در ضمن میتونید برای اینکه صدای بهتری داشته باشید ضبط رو عوض کنید و پایونیر بندازید.

ممنون از راهنمایی تون
یه سوال دیگه این ظبطی که خدمت شما عرض کردم کیفیتش خوب هس؟
اگه بخوام ظبط بگیرم کدوم مدلشو پیشنهاد میکنین لطفا قیمتش بذارین
و قیمت باند ها و امپر رو هم بذارین ممنون
والا قیمت باند6975نوش فکر کنم350000باشه و کارکردش هم200000اما سالم و تمیزش.
قیمت آمپر کارکرده هم بالای100000
پخش شما عوض بشه بهتره چون پایونیر بهتره پایونیر هم کارکرده بالای200000
سلام ممنون از راهنمایی تون
6965 چه جور باندییه
اونم باند خوبیه.همون که کفی آبی داره رو میگی درسته؟اون باند خوبیه.اما خوب75یه چیز دیگسShyبعدش هم74خوبه.بعدش هم72 و60و65
خوب این مطلب به چه درد ما میخوره؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12