انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ☺☺یکی از انشاهامو گذاشتم بیاین ببینین خوبه آیا☺☺
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلااااام دوستای گلم Heart Heart
اینجا یکی از انشاهامو گذاشتم Big Grin Big Grin
اگه انتقادی دارین خوشحال میشم بگید♥
فقط نظـــــــــــــــــــــــــر فراموش نشه سپاسم اگه خووووشتون اومد ممنون میشم بزنید Blush
اگه شمام انشایی دارین ک فک میکنین قشنگه اینجا بزارین تا ماهم بخونیمو لذت ببریم اگه بزارین خیلی خوشحال میشم Heart Heart
خوب خیلی حرف زدم اینم انشام:

موضوع:پایـــــــــــــــــــــیز بهاریست ک عاشق شده است Heart Heart

نام انشا:من عاشق دخترانگی هایم هستم Big Grin

بسم الله الرحمن الرحیم

دختر یعنی چه؟؟یعنی لحظه ای بهاری بودن و لحظه ای پاییزی،یعنی قهقهه زدن در میاان جمع و هق هق کردن در تنهایی،یعنی لبخند زدن در شادی و غم.
دختر ها دل هایی به شکنندگی شیشه دارند و دل آنها به راحتی با یک حرف دلسرد کننده میشکند.باید خیلی حواست باشد ک دل دختری را نشکنی ک دختر یعنی لبخند زیبای خدا. Big Grin
دختر ها سریع دل میبندند و هیچ چیز را به راحتی فراموش نمیکنند آنها تا پای مرگ برای کسی ک دوستش دارند مبارزه میکنند و اگر خوشبختی آنرا در جدایی ببینند تحمل میکنند. Undecided
آنها قهرمانان زندگی خوووود هستند. Angel
دختر ها ساده نیستند فقط یک دل نازک دارند ک هر تپشش گویای راز های فراوانی است. Heart
دل های آنان با هر محبت ،مهربانی و عشقی سرسبز تر میشود و شکوفه های رنگارنگ میزند اما خدانکند ک دل انها بشکند .این بهار عاشق تبدیل به یک پاییز سرد و بی احساس میشود . Sad
و این پاییز هرگز بهار نخواهد شد. crying
سعی کنید ک هیچگاه دل دختری را نشکنید و بهاااار پر شور و شوق آنهارا به پاییز تبدیل نکنید :cool:
نگذارید اشکی از چشمانش جاری شود ک این گنااااه بزرگی است p336
دختر هارا دوست دارم زیرا فقط یکبار عاشق میشوند و فقط یکبار بهار زندگیشان را هدیه میدهند و بعد از ان پاییز را برای خود برمیگزینند تا هرگز مجبور به از دست دادن بهار دیگری نباشند :498:
مــــــــــــــــــــــــــــن دخترانگی هایم را دوست دارم این دنیای صورتی را این دنیای عروسک های رنگارنگ را من بهااار زندگیم را به خزان تبدیل نخواهم کرد من تا ابد من خواهم ماند Heart Heart Heart
(08-11-2016، 18:54)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الله وکیلی چحوری حوصلت کشید همرو تایپ کنی؟ Huh

هوب بود...فقط یکم اصول رو رعایت نکردی..

انشات هم کامل نبود..

+سپاس

ممنون بابت راهنماییتون سعی میکنم از این به بعد اصووول رو رعایت کنم
اسپما پاک شد .
فقط درصورت انتقاد یا پیشنهاد نظر بذارید .
انشـآت خیـلی خوب بـود!

اممم پـایــآنی نداشت، و انگــآر مجموعه ای از جملـآت بود که به ترتیب پشت سر هم اومده بودن.

یه خـوبی انشـات اینه که تنـوع واژه هـآ و کلمـآت زیـاد بود و حس تـکراری بـودن به آدمـ دسـت نمیـدآد (:

و یـهـ انشــآ حـدآقل بـاید 12 خـط بـآشه ...

این چیـزایی بـود کـه مـن میدونستـم *-*

و در کـل اگـه اصـول انشـآ نویسـی رو رعـآیت کنی نویسـنده خیـلی خیلی خـوبی هستـی !! ^__^
آفرین !
یکم تند رفتی .
همه احساسا رو قاطی میکنی چرا ؟
خیلی خوب بود .. می تونست بهتر و پخته تر باشه .. آفرین .