انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه سوال مهم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
حست نسبت به رونالدو ومسی چیه؟ Idea
هردوتاشون مزخرفن Undecided
به خصوص مسی
از رونالدو متنفرم...

مسیم عشقمه خیلی دوسش دارم.....
چقدر سوال میپرسی تو
ی تاپیک 20سوالی بزن اذیت نشی
حس خاصي نصبت به هيچ كدوم ندارم بي تفاوت Dodgy
fottballi nistam asln
من عاشق رونالوام بازیش مهشره بخدا اگه یکی از بازی هاشو ازدست بدم خودمو میکشم رونالدو عشقم جونم نفسم همه دنیای منه پرچم طرف داران تیم ملی پرتقال همیشه بالا باشه بهتر 999  999  res2  res2  res2.ولی مسی گوه گوه بازیش هاشو اصلا دوست ندارم پرچم طرفداران مسی همیشه پاایین باشه انشالله ازاون ته Heart گفتم

(02-12-2016، 22:36)Mohamad#Farahani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر سوال میپرسی تو

باهات موافقم محمدجونم. راستی طرفدار کدومشون هستی Huh Huh Smile Smile
(04-12-2016، 5:15)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عاشق رونالوام بازیش مهشره بخدا اگه یکی از بازی هاشو ازدست بدم خودمو میکشم رونالدو عشقم جونم نفسم همه دنیای منه پرچم طرف داران تیم ملی پرتقال همیشه بالا باشه بهتر 999  999  res2  res2  res2.ولی مسی گوه گوه بازیش هاشو اصلا دوست ندارم پرچم طرفداران مسی همیشه پاایین باشه انشالله ازاون ته Heart گفتم

(02-12-2016، 22:36)Mohamad#Farahani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر سوال میپرسی تو

باهات موافقم محمدجونم. راستی طرفدار کدومشون هستی Huh  Huh  Smile  Smile

من خودمم بازی های رونالدو رو دوس دارم
من ازهمون بچگی فقط میگفتم رونالدو رونالدو رو بیشتر از مسی دوس دارم
حس می کنم رونالدو آدم بهتری نسبت به مسی هست
در کل فوتبال هر دوشون عالیه
البته با رونالدو بیشتر حال می کنم :cool: Wink
صفحه‌ها: 1 2