انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مادر لویی تاملینسون(ستاره ی وان دیرکشن) درگذشت :(
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مادر 42 ساله ی لویی تاملینسون ،جوانا داکین، بر اثر بیماری لوسمی (سرطان خون) درگذشت! 
لویی بعد از مرگ مادرش این عکس رو تو اکانت اینستاگرامش منتشر کرد.
مادر لویی تاملینسون(ستاره ی وان دیرکشن) درگذشت :( 1
بیماری مادر لویی نوعی سرطان خون بود که بدنش مقدار زیادی گلبول سفید تولید میکرد(لکوسیتوز Leukocytosis)
................................................................................​.....

توییت زین به لویی:
مادر لویی تاملینسون(ستاره ی وان دیرکشن) درگذشت :( 1
ترجمه: دوست دارم داداش! خانواده ی تو در دعاهای من هست.بهت افتخار میکنم که قوی هستی و میدونم مادرت هم بود
انتقال داده شد
من واقعا  Heart لم سوخت  p336  p336  p336  p336
(13-12-2016، 4:17)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من واقعا  Heart لم سوخت  p336  p336  p336  p336
Hey
I was checking the web for the feed backs of Juana's departure then I met you  
Honestly thank you all for your condolences I insure you he is so proud of such fans like you. I'll send him your consolation and your regards.
May see more fans in countries such Iran and all far countries from us.It would be nice to have an official contact club for fans in Iran.
I'll try to be in touch
A.Victor  
(13-04-2017، 17:34)Alexandre Victor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-12-2016، 4:17)سالی مگبراید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من واقعا  Heart لم سوخت  p336  p336  p336  p336
Hey
I was checking the web for the feed backs of Juana's departure then I met you  
Honestly thank you all for your condolences I insure you he is so proud of such fans like you. I'll send him your consolation and your regards.
May see more fans in countries such Iran and all far countries from us.It would be nice to have an official contact club for fans in Iran.
I'll try to be in touch
A.Victor  

Hi
Are they coming back? One Direction has such enthusiastic fans in Iran, though I'm not one of them
They were a cozy, lovely band. Hope see them again soon

Heart I'm a Selenator. If you see Selena, say hello to her for me