انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اهنگ مورد علاقه چیه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بچه ها اهنگ های مورد علاقتون چیا هستن و خوانندشون کیه؟؟؟
Rolleyes

اگه دوست داشتین یه خورده از متن اهنگی ک دوسش داریدم بنویسید

من اهنگ هاتو رضا لرستانی و اهای عبدالمالکی و رد پای حصین و صادق رو خیلی دوس دارم

لطفا نظر بزارید

دوستون دارم Heart  Blush
آهنگ های علی بابا فوق العاده ان Heart Heart
The Chainsmokers ft. Halsey  اهنگcloser ...خیلی باحاله Big Grin
نمیشه یک اهنگ انتخاب کنی زیادن
(01-01-2017، 22:12)!bad boy! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب میتونی همشونو بگی

(01-01-2017، 19:08)M SADRA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهنگ های علی بابا فوق العاده ان Heart  Heart

اره منم صداشو دوس دارم اما زیاد گوش نمیدم

(01-01-2017، 19:16)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نشنیدم اسمشو Undecided
ولی حتما دانلود میکنم گوش میدم. مرسی Heart Blush
(02-01-2017، 18:06)شیدا.14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-01-2017، 22:12)!bad boy! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب میتونی همشونو بگی

(01-01-2017، 19:08)M SADRA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهنگ های علی بابا فوق العاده ان Heart  Heart

اره منم صداشو دوس دارم اما زیاد گوش نمیدم

(01-01-2017، 19:16)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نشنیدم اسمشو Undecided
ولی حتما دانلود میکنم گوش میدم. مرسی Heart  Blush
دانلود کن
aliabdolmaleki. ershad
Say Goodbay - krewella
Dont you dare forget the sun - get scared
کلا هر چی از گروه skillet هم باشه دوس دارم Big Grin
من آهنگ های سامان جلیلی رو خیلی دوست دارم.خواننده های دیگه هم اگه یکی از آهنگاشون قشنگ باشه گوش میدم. Heart Heart Tongue
آهنگ ردپا
صفحه‌ها: 1 2