انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه کشف خارقالعاده تو آهنگ همین ک ه از آلبوم بزرگ زدبازی :O
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه کشف خارقالعاده تو آهنگ همین ک ه از آلبوم بزرگ زدبازی :O 1

( پیام های ناخوداگاه )

تغریبا از صد سال پیش کشف شدند ک با برگردوندن یه موسیقی (یعنی از آخر به اول گوش دادن ) هم موسیقی معنی میده ک حتما هم نباید یه  کلمه شیطانی بسه و اینا (اول پیامای شیطانی وارد میکردند)

من اتفاقی داشتم چند تا موسیقی رو برگردون گوش میکردم ک تو آهنگ همین ک ه زدبازی اونجایی که میگه ((میگی گرگا گوشتا روخوردن میگی دزدا پولا رو بردن ))
که شد (خدا جون هنوز بالایی خدا جون هنوز بزرگی )) این اتفاق محشره و  هنر تکست نویسی فوق العاده اونارو نشون میده 

(کــــــف کردم ) 
Idea

یه کشف خارقالعاده تو آهنگ همین ک ه از آلبوم بزرگ زدبازی :O 1
(03-01-2017، 21:00)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورت چیه برگشتن گوشش بدیم؟؟؟

ببین یه برنامه هایی هست که موسیقی رو از اول به آخر برعکس برامون پخش میکنه 

که مثلا اگه خواننده بگه (سلام) میشه (مالس) فقط خود آهنگ هم گاهی به شکل حرف درمیاد و یه جمله بامعنی بوجود میاد مثلا آهنگ به این شکله (دوپس دوپس دوپس) خود بیت آهنگ هم یه حرف میشه 
بزرگ ترین خواننده ها از این فن استفاده میکردند مثلا کارلوس برگردون یکی از آهنگاشو خودش خوند که کلا یه آهنگ جدید شد : |
برنامه اش رو باید دانلود کنیم؟
آره اکثر برنامه های ویرایش موسقی قابلیت برعکس کردن آهنگ رو دارن
تو موضوعای خودت اسپم نده ..
چ شاخ بود =|
+ ی عکس بزار نبندمش بی کیفیته اینطوری 
یه بنده ی خدا اومد در مورد همین جور آهنگا واسه ما حرف زد.....یه عالم آهنگ ایرانی ازشون چیزایی در می اومد که اصن شاخ در میاوردی.....یه آهنگ بود _فک کنم سیندرلا عروس شد بود_ که بر عکسش توهین به خدا بود.
(05-01-2017، 9:13)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه بنده ی خدا اومد در مورد همین جور آهنگا واسه ما حرف زد.....یه عالم آهنگ ایرانی ازشون چیزایی در می اومد که اصن شاخ در میاوردی.....یه آهنگ بود _فک کنم سیندرلا عروس شد بود_ که بر عکسش توهین به خدا بود.

بله اونو شنیدم خیلی خرابه:|
زدبازی شاخ بود حیف که پاشید~_~