انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【گفتگو آزاد 299 ™ 】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-01-2017، 14:14)mehdi.tak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2017، 13:34)®مرسانا ® نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخ ایول دعوا کنید

4fvf4fvf4fvf

(08-01-2017، 13:28)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2017، 13:08)*sohillll* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2017، 12:21)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2017، 9:30)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.من از ایشون یادمه که یه بار تو گفتگو آزاد داشتیم ما دخترا داشتیم عسل رو اذیت میکردیم که ایشون اومدن و از عسل دفاع کردن....من یادم نمیاد که ایشون گفته باشن که دوست عسل هستن....
منم نگفتم توی گفتگوی ازادتوی پ.خ

شمامثله اینکه نمیفهمین سهیلو عسل اومدن توپ.خ چرتوپرت میگن جالب اینه که اخرین بازدیداشونم هستن خیلی جالبه بعدنمیشناسنش حسامو هه  اون عسل که میگه نگوبای معنی بدداره بعد عشقش میادمیگه حسام کیه دوباره جواب میدم بعدگفت هری منم جوابشودادم همین خیلی هم شیکومجلسی

ایناهااینوسرچ کنین میبینین.hesam.

(08-01-2017، 9:51)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا بيخيال قضيه نيستين؟

پیاماشوبراتون انتقال دادم برای عسل خانوم نمیشدایدیشوپیدانمیکردم
بچه هاحالاکه بحث منوعسل داره جدی میشه بایدبگم منوعسل دخترعموپسرعموهستیم.به دلیل یه مشکل شخصی که واسه مادرمن پیش اومدمادرعسل به من شیردادن وطبق شرع وقانون ماه هم محرمیم
الان داری طوری وانمودمیکنی که خیلی پاکی؟؟؟میخوای عکس اون پیامه روکه اون حرف چرت وواقعاشرم آورروزدی بفرسم همینجا؟؟؟

منوحسام خودمون مشکل روحل میکنیم نیازی به دخالت شمانیس
به من ربطی نداره چی هستین خوبه قبول کردی اره بفرست بخدااگه مهم باشه بدون منوتهدیدنمیتونی بکنی

ایشالاه حل بشه

(08-01-2017، 13:13)mehdi.tak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-01-2017، 8:48)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-01-2017، 23:46)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه همه میدونن ماخواهربرادریم

ببین هیچ کاری نمیتونی بکنی.منوخراب کنی؟هه عمرابتونی
اون عکسایی روهم که میگی نمیفهمم چیه.اگه پیامه میتونی انتقالش بدی روپ.خ من.خودم عکسشومیگیرم میفرستم

فکرنکنم دلیلی باشه که واست توضیح بدم.هوم؟؟؟

مریم جون عزیزم ایشون میخوان منوداداشموبه هم بچسبونه.دیدی که خودش شروع کرد
ضمنانمیخوام اینجامزاحم بقیه بشیم بهتره مشکلاتمونوتوپ.خ حل کنیم
هوففففف  چقدرحرف میزنی تودختر

(08-01-2017، 7:15)mehdi.tak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
mikhari bekharoonamet
گفتم که به کاری که به توربطی نداره نبایددخالت کنی  .

زیادشاخ نشوبرودنبال درست 

vay to che khosh maz ze yi4fvf
مزه کردی گل من#؟

are khoob bood4fvf25r30

خیلی بوقی یااینکه سوتیه بدی دادی

(08-01-2017، 19:12)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه هاا فکر کنم مرسانا پسر بااشه
فکر میکنم
حالاهمه شروع کردن  Big Grin Big Grin Big Grin  فکرکنم پسرباشه وایناباوول کن کاراگاه پواروهستش دیگه اینجا
سلام مرسانا ب احتمال زیاد پسر باشه و با چند نفر دیگه هم دسته و داره بین چند نفر فته میندازه...اینا از کدوم دستن عااااایا؟؟
 پسره آمارش در اومد
بچه ها چی شده؟
حاجی حقیقتش باسپهرم  چت کرده بودواینامرسانا 

همشهری باورت میشه من 6نمره کلافیزیک نوشتم سپهرهم 14نمره نوشته  Big Grin
(08-01-2017، 20:02)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی حقیقتش باسپهرم  چت کرده بودواینامرسانا 

همشهری باورت میشه من 6نمره کلافیزیک نوشتم سپهرهم 14نمره نوشته  Big Grin

منم برگه رو قهوه ای کردم دادم ولی ن تا این حد :|
میدونم به مولاهرچی بودفرمولویادم رفت یعنی مثله لشکرشکست خورده اومدم بیرون همه معدلم پوکیدبه خاطره این
من ک 12 سوال رو مطمئنم خوب دادم ولی دوسال اخر رو بد نوشتم کلا یادم رفت crying دقیقا انقدر حالم بد بود بعد ک برگمو دادم
(08-01-2017، 20:06)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم به مولاهرچی بودفرمولویادم رفت یعنی مثله لشکرشکست خورده اومدم بیرون همه معدلم پوکیدبه خاطره این

گاهی وقتا منم همینطور.|:
فک کنم لورفتم مدیرسایت تولیست بازدیدامه