انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پ نه پ ss501
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
هیون لپ تاپش رو برده نمایندگیش، می گه ضربه خورده کار نمی کنه، یارو میگه ضربه فیزیکی؟!!

پـــ نه پـــ ، یکم بی محلی کردم، ضربه روحـــی خورده.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین داشت قهوه می خورد.داغ بود سوخت.هیونگ می پرسه سوختی؟

می گه پـــ نه پـــ رفتم مرحله بعد!!!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یونگ سنگ رفته ساعت سازی به یارو می گه ساعتم کار نمی کنه، میپرسه یعنی درستش کنم؟

پـــ نه پـــ باهاش صحبت کن سر عقل بیاد بره سر کار!!!

کیو رفته دکتر از منشیه می پرس دکتر هست؟ میگه بله می خوایید برید پیششون؟

پـــ نه پـــ اومدم ببینم اگه این وقت شب هنوز تو مطبند، تلاش شبانه روزیشون رو سرمشق زندگیم قرار بدم و برم!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مرغ عشق هیونگ مرده و درحالی که پاهاش روبه بالاس افتاده کف قفس. کیو اومده می گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ کمر درد داشته دکتر گفته باید طاق باز دراز بکشه کف قفس

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین رفته بلیط کانادا بگیره، زنه میگه سیاحتیه؟ میگه پـــ نه پــــــ زیارتیه میخوام برم امامزاده سید ریچارد!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیون سوار ماشین یونگ سنگ شده. یونگ سنگ صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. هیون میگه میشه صدای ضبطتونو کم کنی؟ میگه اذییت میکنه؟! پـــــــ نه پــــــــ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره!!!!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دابل اس داشتند بازی شبکه ای می کردن.یارو اومده میگه جدی حال میده؟ پــ نه پــ اسکولیم! عذاب داره اما میخوایم تهذیب نفس کنیم!

هیونگ رفته بانک پول بگیره کارمنده میگه پول رو میبرین؟ پـــ نه پــ میخوام وایسم اینجا هر کس رقصید بریزم رو سرش شاباش بدم....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دابل اس سه ساعت تو صف نونوایی وایساده بودن صف 40 متری نوبتشون شده یارو میگه نون می خوای ؟ پـــ ن پـــ تا الان قطار بازی می کردیم واگن آخرم بودیم.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تو خیابون موتوریه اومد کیف یونگ سنگو رو قاپید، یارو میپرسه دزد بود؟ پـــ نه پــــ رفیقم بود اومده بود امانتیش رو پس بگیره، فقط خواست هیجانش بیشتر باشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کیو رفته نوشابه بخره به یارو میگم اینکه تاریخش مال دو سال پیشه. میگه: یعنی فاسد شده؟میگه پـــــــــ نه پـــــــ مونده جا افتاده.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیون رفته سم بخرم واسه سوسک یارو میگه میخواین سریع بمیره؟! پـــ نه پـــ میخوام شکنجش کنم ازش اعتراف بگیرم!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین دم دستشویی واستاده تا هیونگ بیاد بیرون، اومده بیرون، میبینه جونگ مین داره پیچ و تاب میخورم میگه دستشویی داری؟؟ میگه پـــ نه پـــ ، دارم با صدای موزیکی که نواختی تمرین رقص عربی میکنم!

هیون به اپراتور اداره میگه لطفا شماره فلانی رو برام بگیر. میگه گرفتم وصل کنم؟ ... پـــ نه پـــ فوت کن, قطع کن

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین مگس کش دستشه.هیونگ میگه میخوای مگسا رو بکشی؟ میگه پـــ نه پــــــ میخوام رهبری ارکسترشون رو بکنم سمفونی بتهوون بزنن!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیون حواسش نبود با صورت رفتم تو در، کیو میگه ندیدیش؟ میگه پـــ نه پــــــ من دارکوبم می خوام با منقار یه سوراخ برا خودم باز کنم برم تو.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین رفت صندلی بخرم واسه کامپیوترش، یارو گفت: راحت باشه؟ پــــ نه پــــ خار داشته باشه...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیونگ طوطی گرفته یونگ سنگ اومده میگه اااااااااااااااااااااااا طوطیه؟ پـــ نــه پــــــ یا کریمه یه کم با فتوشاپ تغییرش دادم!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کیو رفت کمپانی SM واسه استخدام, یارو میگه اومدی واسه استخدام؟ پ نه پ اومدم ببینم کی استخدام می شه ازش شیرینی بگیرم!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیونگ اومده صاف رفته نشست رو بالش هیون! میگه:راحتی‌؟ میگه: بلند شم یعنی‌! پـَـَـ نَ پـَـَـــ بشین قالب باسنت شه یه موقع گم شدی واسه تشخیص هویت ازش استفاده کنیم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یونگ سنگ رفته مغازه دارو سوسک کش خریده . میگه بریزم زمین اینو؟یارو میگه پَـــ نَ پَـــ صبح ظهر شب با یه لیوان آب بده سوسکه بخوره

کیو داشت فیلم میدید ... زنه توش بیکینی پوشیده...

جونگ مین اومده میگه فیلم خارجیه؟

پَـــ نَ پَـــ مختار نامست یه چند قسمتش تو سواحل انتالیا فیلمبرداری شده

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جونگ مین به یونگ سنگ زنگ زده میگه ماشینم روشن نمیشه میگه استارت میزنی روشن نمیشه؟میگه پَـــ نَ پَــــ وقتی ازش خواهش میکنم روشن نمیشه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیون دراز کشیده بود لب استخر ... هیونگ میگه آفتاب می گیری؟

پَـــ نَ پَـــ با خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس !

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سر جلسه امتحان جونگ مین می گه استاد چقد دیگه وقت داریم؟

میگه تا آخر امتحان؟

پَـــ نَ پـَـــ تا ظهور آقا امام زمان

شمع های ماشین هیون سوخته,رفته تعمیرگاه...میپرسه عوضشون کنم؟؟

پـَـَـ نَ پـَـَــ

فوتشون کن تا صد سال زنده باشی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کیو به یونگ سنگ میگه خودکارو بده میگه چیزی میخوای بنویسی؟

پـَـَـ نَ پـَـَــــ یه زیر شلواری براش گرفتم میخوام ببینم اندازشه یا نه

مگس نشسته رو برنج هیونگ به یونگ سنگ میگه: مگـــــــــــــــــس، میگه بکشمش؟؟

پــَـَــــ نَ پــَـــ زشته برنج خالی بخوره یکم خورشت بریز واسش

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پشه نشسته رو پای هیون داره خونشو می خوره , دستشو برده بالا که بزنتش یهو جونگ مین میگه اااا می خوای بکشیش؟! پَـــ نَ پـَـَـ خونش رو خورده می خوام بزنم پشتش آروغ بزنه ببرم بخوابونمش !!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سر جلسه امتحان هیون به دختره میگه سواله 8 چی میشه؟میگه تقلب میخوای؟میگه پـَـــــــ نَ پــَــــــــ میخوام ببینم سطح علمیت درچه حد با خانواده بیایم خواستگاریت

شاید قبلا این پ نه پ ها رو خونده باشید اما براساس شخصیت اعضای دابل اس این پ نه پ ها رو عوض کردن
دمت گرم باحال بود ولی می تونستی از اسم های دیگه هم استفاده کنی

ممنونBig GrinBig GrinHeart
ایول دمت جیز!Heart
فقط قربونت فک نمیکنی ی ذره زیاد بود؟؟؟؟Huh
ببخشید دیگه از این به بعد یه خط می نویسم تایپک باز میکنم خوبه ؟ConfusedConfused
خوب بود فقط اسمایی که به کار بردی قشنگ نبود
موضوع اصلی این تایپک همین اسم هاست دیگه ببخشید نتونستم از اسم ایرانی استفاده کنم اخه اینجا بخش آسیای شرقیه ConfusedConfused
Blushعالی بود..
من کلی خندیدم.
ممنون.
دمت قيژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ
خیلی باحال بود مر30Big Grin
صفحه‌ها: 1 2