انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 【¤ گــفت و گــوی آزاد 300 ¤】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوباره سلام...

مثلا اومدم یکم خودمو سرگرم کنم از اینهمه هاهار بیرون سرم درد گرفته بیاین دهنی باز کنید ی چیزی بگین ماهم سرگرم بشیم
هیسسسسسسسسس!!!!!!!!!
123123123123123:492::498::500:Confusedwrdft:

چ سکوتیه ااااااااااااااااااااااااااااه بشکنینش ایین سکوت لعنتیو از سکوت متنفرم:p319:
سلوم.....چطورین؟

(25-02-2017، 17:38)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام...

مثلا اومدم یکم خودمو سرگرم کنم از اینهمه هاهار بیرون سرم درد گرفته بیاین دهنی باز کنید ی چیزی بگین ماهم سرگرم بشیم

Huh Huh Huh
سلام خوبی اجی؟
مرسی.شماخوبی؟
من ک دارم تو اتیش میسوزم چقدر سخته واییییی

(25-02-2017، 18:10)فافا1212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلوم.....چطورین؟

(25-02-2017، 17:38)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام...

Huh  Huh  Huh

چیه؟؟
و سکوتی دوباره..چ طولانیه

نمیدونم کدوم حسود بی حیایی این گفتگوی مارو چشم زده ای بترکه چشمشAngry
بچه ها میشه بهم رمانای ترسناک معرفی کنید تا بخونم خواهش میکنم اگ میدونین بهم بگید
بچه ها میشه بهم رمانای ترسناک معرفی کنید تا بخونم خواهش میکنم اگ میدونین بهم بگید