انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه داستان خنده دار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه زن و شوهر که 20 ساله باهم ازدواج کردن   Heart تصمیم گرفتن که تابستون رو کنار دریا بگذرونن و به همون هتلی برن که بیست سال پیش ماه عسلشونو اونجا گذروندن Cool  ولی خانومه مشغله کاری داشت و بهمین دلیل توافق کردن که شوهره زود تر تنهایی بره و زنه دو روز بعد بهش ملحق بشه ... Undecided
مرده وقتی وارد هتل شد دید یه کامپیوتر اونجاست که به اینترنت هم وصله . Smile  
پس تصمیم گرفت که یه ایمیل به خانومش بفرسته و اونو از احوالش مطمعن کنه   Sleepy
بعد از نوشتن متن تو نوشتن حروف ایمیل زنش نا غافل یه اشتباه جزیی کرد و همین اشتبا ه باعث شد که نامش به ادرس شخص دیگه ای بره که از بد حادثه بیوه ای بود که تازه از دفن شوهرش برگشته بود   cryingSad  
خلاصه بیوه  هه  کامپیوتر و که روشن میکنه و میره سراغ ایمیلش تا پیا م های های تسلیت رو چک کنه   Smile  
بحالت غش روی زمین میوفته Sad   همزمان پسرش از راه میرسه وسعی میکنه مادرشو به هوش بیاره
یه هو چشمش به کامپیوتر میوفه وپیامو میبینه که اینطوری نوشته
همسر عزیزم   Heart بسلامت رسیدم وشاید از اینکه از طریق اینترنت باهات ارتباط برقرار کردم شگفت زده شی چرا که اینجا هم به اینترنت
وصل شده وهر کسی میتونه اوضاع واخبار خودشو روزانه به اطلاع بستگان ودوستانش برسونه  Wink Big Grin
من الان یه ساعتی میشه که رسیدم ومطمعن شدم که همه چیرو اماده کردن ودوروز دیگه منتظر رسیدنت به اینجا هستم ... خیلی مشتا ق دیدارتم وامید وارم سفر تو هم مثل سفر من سریع رخ بده .
راستی نیازی به اوردن لباسهای ضخیم نیست چون اینجا جهنمه و هوا خیلی گرمه   Big Grin 25r30 Big Grin
اگه تکراری هست ببخشید 
لططفااا سپاااااااااااااااس کنید  
نظر فراموش نشه  Big Grin
نظر بدین پس 
خلی خوب بود Wink Heart
چه پَلَشت
خخخ ایووول باو
(08-02-2017، 17:07)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ ایووول باو

سپاس ندادی که  Big Grin  Big Grin
لطفا سپاس کن ممنون
باحال بود

باحال بود
سپاس
واااااااااای چقدر بااحال بود
مرسی داداش کوچیکه
خواهش ابجی ممنون از نظرت Wink
ممنون
صفحه‌ها: 1 2