انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شرکت نفت بهتره یا بانک یا ارتش؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام Blush
دوستان میخواستم راهنماییم کنین برای شغل...
سال آخر مهندسی مکانیک هستم ولی سردرگم شدم که چه شغلی برم.گاهی اونقدر فکر میکنم که دیوونه میشم مثل امشب که خوابم نبرد.
آشناهایی که دارم سه تاشغل رو موقعیت دارم برم ولی به شک افتادم
شرکت نفت که حتما خوبه...فامیل داریم تو شرکت نفت فلات قاره با 8 سال سابقه کار 18 میلیون و 400 هزار تومن خالص حقوقش بود ؛ خودم به امام زمان قسم میخورم نشونم داد تو ماشینش اما نزاشت عکس بگیرم از فیشش گفت شخصیه ؛ به خدا قسم از وقتی فیشش رو دیدم دیوونه شدم اما خب رشته اون مهندسی نفت هست اما گفت میبرمت سرکار عسلویه فقط باید چندسال اول رو دووم بیاری از آب و هوا یکمی بد گفت و دوری از شهر..
بانک هم رییس یکی از شعبات بانک ملی فامیل داریم گفته میتونی به عنوان تاسیسات کار بیارمت داخل حقوقشم گفت اولش 1 تومن..
ارتش هم البته نه که علاقه زیاد داشته باشم اما یکی از آشناها تو پدافنده گفت ثبات خوبی داره و امنیت شغلیش خوبه..حقوق گفت تا 1/5 اولش بعد زیاد میشه؛
حالا نمیدونم چیکار کنم..شاید اگه سختی کار تو جنوب نبود با کله میرفتم اما فکر میکنم سخته..
نظر شما چیه؟ کمک کنین.
سلام کسی نی بهم کمک کنه Huh
حاجی اگه سنت اینه دیوونه ای که میای اینجا

صد در صد نفت بهتره چون همه جا براش کار هست

یعنی ادم میتونه دیوونه باشه نفت رو ول کنه بره بانک یا ارتش

ارتش که هیچی اصلا خیلی بده بانک هم که تهش میشه رییس شعبه حقوقت 10 الی 12 تومن هست ولی تو نفت تو تو تمام دنیا کار برات هست
ممنون Smile
نظر شخصی به هیچ وجه ارتش نری 
بسته به نوع تحمل سختیا پیشنهاد من اینه اگه میتونی برو شرکت نفت کار کن 
واقعا شرکت نفت عالیه

داداش خودم قراره توش استخدام شه

حقوقشم عالیه

خونه همه چی هم میدن
به شرکت نفتیا از همه لحاظ میرسن
مزایای زیادی داره و خیلی خوبه
فقط با اون شرایطی که گفتی باید بسازی
منظورم عسلویه زندگی کردنه
به هر حال یه شغل تضمینی با آینده ی خوبه