انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داستان ولنتاین خیلی جالبه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
استان ولنتاین از این قرار است :
در قرن سوم میلادی که مطابق می شود با اوایل امپراطوری ساسانی در ایران ، در روم باستان فرمانروایی بوده است به نام کلودیوس دوم . کلودیوس ، عقاید عجیبی داشت ، از جمله اینکه سربازی خوب خواهد جنگید که مجرد باشد ؛ از این رو ازدواج را برای سربازان امپراطوری روم قد غن می کند. کلودیوس به قدری بی رحم و فرمانش به اندازه ای قاطع بود که هیچ کس جرات کمک به ازدواج سربازان نداشت . اما کشیشی به نام والنتیوس ( همان ولنتاین خودمان ) ، مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می کرد . کلودیوس دوم از این جریان خبر دار می شود و دستور می دهد که ولنتاین را به زندان بیاندازند . ولنتاین در زندان عاشق دختر زندان بان می شود . سرانجام کشیش به جرم جاری کردن عقد عشاق با قلبی عاشق اعدام می شود . . .
بنابراین او را به عنوان فدایی و شهید راه عشق می دانند و از آن زمان نهاد و سمبلی می شود برای عشق ! Heart
اصلا داشتان ولنتاین این نیس اصلا روز عشق ما ایرانیها 29 اسفنده
اگه بدونین داستانش چیه مربوط به امریکاست این ولنتاین 25 بهمن
کم محتوا...
بعدشم داستان واقعیش ک اینطوری نیس..
دفعه بعد منبع بزار ک حرفت معتبر باشه...
(16-02-2017، 14:21)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم محتوا...
بعدشم داستان واقعیش ک اینطوری نیس..
دفعه بعد منبع بزار ک حرفت معتبر باشه...

تو مدیر نیستی که به من بگی کم محتوا یا بی کیفت حق شما کاربرا فقط نظر دادنه ونه اینگه بگین کم محتوا یا بی کیفیت بعدم خوشت نمیاد می تونی نظر ندی کسی مجبورت نکرده بدی
من نگفتم مدیرم..
فقط به عنوان ی کاربر باسابقه تر از شما حداقل حالم از تاپیک های بی کیفیت بهم میخوره..

تاپیک های بی کیفیت مث این فقط انجمن رو سنگین میکنه..

منم ب عنوان ی عضو حق دارم اعترض کنم..

پس سعی کن از این ب بعد به جای حرف ..//... زدن تاپیک های بی کیفیت و یا حداقل دروغ نذاری :|