انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: برنامه اندرویدی فلشخور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باسلام خدمت کاربران عزیز فلشخور

بنده برای اولین بار برنامه اندرویدی فلشخور با حجم کم رو رونمایی میکنم Smile

در این برنامه مطالب مهم،سوالات و رفع مشکلات و آموزش ها(بخش مربوط به انجمن) مطالبش رو برای شما قرار دادیم تا دسترسی آسانتری داشته باشید.

ویژگی های برنامه:

• دارای محیطی آرام
  • دارای سه بخش متفاوت
  • حجم کم
  • دسترسی آسان به مطالب
  • دارای بخش سرچ
  • بدون آسیب به تلفن های همراه
  • دسترسی به اینترنت
  • شناسایی خودکار وضعیت اینترنت(درصورت متصل بود به شبکه اینترنت برنامه به صورت آنلاین کار میکنه)
و امکاناتی دیگر...

توجه: برای مشاهده تصاویر داخل برنامه حتما به اینترنت نیاز دارید!
نکته:فقط کافیه یکبار با روشن بودن اینترنت عکس های داخل برنامه رو لود کنید،بعدش به صورت آفلاین هم میتونید عکس هارو مشاهده کنید!

بنده ساعت ها روی این برنامه کار کردم،اگه مشکلی داشت،یا پیشنهادی داشتید،مطلبی خواستید اضافه کنید حتما به من پ.خ بدید تا در ورژن های بعدی حتما تغییرات رو لحاظ کنم!

تصاویری از محیط برنامه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

دانلود:
حجم فایل: 1.85MB
جزئیات فایل: فایل با پسوند apk
نسخه: 1
دانلود فایل: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود برنامه

دانلود:

حجم فایل: 2.07MB
جزئیات فایل: فایل با پسوند apk
نسخه: 1.2
دانلود فایل: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود برنامه

تغییرات انجام شده:

تغییرات بهاری اعمال شد:

-تغییر لوگوی ورودی
-اضافه شدن قانون انجمن ها و زیر انجمن ها
-اضافه شدن زمان تاخیر در ورودی برنامه از 6 ثانیه به 7 ثانیه
-اصلاح نوشته ها و غلط های املایی تا حد ممکن

دانلود:

حجم فایل: 1.99MB

جزئیات فایل: فایل با پسوند apk
نسخه: 2.0
دانلود برنامه

تغییرات انجام شده:

تغییرات تابستانی:

-تغییر لوگوی ورودی
-اضافه شدن بخش جدید
-اضافه شدن بخش تیم مدیریت
-تفکیک شدن بخش تیم مدیریت(مدیران ثابت،مدیران ناظم،مدیران ارشد و مدیران کل)
-کم شدن حجم برنامه نسبت به نسخه 1.2

دوستان عزیز،به علت خرابی سیستم،مطالب بخش "تیم مدیریت"  کمی نامرتب هست،پوزش میخوام ..

توجه:درصورت خراب شدن لینک دانلود،سریع به من یا یکی از مدیران پ.خ بدید!

منتظر نظراتتون هستم
بالا.

+مدیران اینو مهم کنن ..
بياين و ي لطفي بكنين واسه ويندوز فون هم طراحي كنين : )
(13-03-2017، 11:31)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بياين و ي لطفي بكنين واسه ويندوز فون هم طراحي كنين  : )

واسه مایکروسافت اگ ممکن شد حتما..

هم فون هم پی سی !
به زودی نسخه بهاری این برنامه منتشر میشه...
دوستان عزیز ، تغییرات اعمال و نسخه ۱.۲ منتشر شد..
بزودی در تابستان ۹۶ نسخه تابستانیش منتشر میشه ...

لطفا پیشنهاداتتون رو بگید،تا توی برنامه اعمال بشه ..
میشه بگی فرق نسخه های جدید چین؟؟؟
(01-06-2017، 5:36)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه بگی فرق نسخه های جدید چین؟؟؟

عکس صفحه ورودش تغییر میکنه ..
یه سری مطالب جدید اضافه میشه ..
فعلا فکر نکردم چی اضافه کنم ..
بنظرم ی لیست بزار اسم نویسندهای متخصص مدیراها.....و بعد پیش اسم هرکسی بزار ک واسه کدوم بخشه و ادرس پروفایلشم بزار کنارش
صفحه‌ها: 1 2