انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ضایع ترین سوتی که دادی چه بوده؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه بار توی کلاس بودیم دبیر قرانمونم بودش.داشت از رفیق خوب و بد میگفت.یهو گفت:رفیق خوب انسان رو بالا میبره و رفیق بد...
یهو من تو حال خودم بودم گفتم میکشه پایین:|
دوستمم نامردی نکرد گفت چیو میکشه پایین؟
منم به طور فجیحی زدم زیر خنده که دبیر قرانمونم خندش گرفت و خلاصه آبروم رفت
°°°°
خو نوبت شماست
یه بار با فامیلا داشتیم گل یا پوچ بازی میکردیم .تو گروهمون گلو به هرکسی میدادن الا من.تویه نوبت گلو دادن به شوهر خالم .شوهر خالمم دید که کسلم گفت مشتتو بیار گلو بدم به تو .منم با خوشحالی مشتمو بردم زیر مشتشو اون گلو داد به من.مث بچه ها که تیتاب بدن بهشون خرکیف شده بودم تا اینکه به من گفتن هردو تا مشتت پوچه.منم تو دلم گفتم الان دهنشون آسفالت میشه همینکه مشتمو باز کردم دیدم پوست باقلاست نه گل Dodgy Dodgy
هیچی یگه دهنم آسفالت شد رفت
(میدیدمااا شوهر خالم زیر زیرکی میخندهههههههههه)
تو یه مهمونی نشسته بودیم منم یه دختر خاله دارم که هم سن منه و منم خیلی ازش خجالت میکشم اینم تو جمع فقط به من نگاه میکرد یه یک ربع گذشت اومدن پذیرایی کنن من یه سیب برداشتم همین که خواستم بزارم رو بشقاب دیدم خشتکم پارس . Tongue Tongue Tongue Tongue
خلاصه بد جور ضایع شدم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=264239
یه بار معلم سر کلاس یهو گفت سودا بیاد منم رفتم داشتم تخته رو پاک میکردم غر میزدم میگفتم کی نوشته اخه خودشم پاک میکرد دیه مگه من نوکرتونم فلج که نبودیت یهو معلم گفت من نوشته بودم کپ کردم هیچی دیه اخرش از 10 .5 گرفتم
یه بارم شب تا ساعت 5 بیدار بودم فقط 2 ساعت خوابیدم رفتم مدرسه سرکلاس معلم داشت درس توضیح میداد یهو سرمو گذاشتم رو میز خوابم برد نمیدونم چقدر گذشت یهو از خواب پریدم دیدم معلم و همه بچه ها دارن نگام میکنن
ممنون گلم تکراری