انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اشکان فدایی و کلمه ای به نام انتخابات+ تيكه به ياس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اشکان فدایی و کلمه ای به نام انتخابات+ تيكه به ياس 1

اشکان فدایی و کلمه ای به نام انتخابات

بسیاری از آرتیست ها در طول این چند مدت درگیر انتخابات گردیده اند و نظرات خاص خود را نسبت به این موضوع بیان کرده اند .

اجماع نظر ارتیست ها در عرصه رپ بر  منتخب شمردن حسن روحانی بوده اما هستند برخی از رپکن هایی وه بیطرف بوده و یا در صدد رد انتخابات هستند .

چندی قبل اشکان فدایی توییتی مبنی بر پیداکردن راه از بیراه منتشر کرد که از شناخت درست توسط راه امیر تتلو و شاهین نجفی صحبت میکرد .

طی چند ساعت به شروع انتخابات نیز باز در توییتر فدایی اقدام به انتشار پستی با مضمون انتخاباتی و با هدف تخریب یاس کرد که در تصویر پایین قابل مشاهده میباشد .

اشکان فدایی و کلمه ای به نام انتخابات+ تيكه به ياس 1

و اما در آخر اشکان با انتشار متنی در اینستاگرام خود  نظر نهاییش را درمورد کاندید منتخب خود بیان نمود :

فدایی :  

من خيلى ساله كه ايران نرفتم. مشكلم هم نه با روحانى حل می‌شه، نه با آيت الله آدولف رئيسى. جدا از اينكه در طول تمام سال‌های عمرم سعى کردم فعاليت‌هاى مثبت داشته باشم و نه فقط ۴ سال ۱ بار بخوام با رای دادن يا ندادن موثر واقع بشم، فكر می‌كنم امروز حضور مردم پای صندوق‌ها و رای دادن ضد رئيسى، نه تنها روى وضعيت ايران، بلكه می‌تونه روی وضعیت دنيا تاثیر داشته باشه. همونطورى كه احمدى‌نژاد داشت. چيزى که بايد عوض بشه تفكرات ماست و نه رئيس جمهور. از اين حرف‌هاى قشنگ هم بلدم بزنم، ولی رئيسى به قدرت برسه سر به تن خیلی‌ها نمی‌ذاره. من حتى مسلمون نيستم و واسه‌م خيلى سخته تبليغ يه آخوند رو بکنم، ولى تصميم گرفتم انجامش بدم چون زندگى آدم‌ها بيشتر از غرورم برام ارزش داره . #روحانی
همه میخوان معروف بشن تکست ضد یاس میدن بیرون