انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ رفع مشکلات درسی !]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(26-05-2017، 19:31)尺ξžά نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 دهمم تو همه درسامو قبول شدم با نمره خوب فیزیک تجدید افتاد برا شهریور

سلام دوست عزیز .. اینجا گزارش از درس نمیخوایم حل مشکل میخوایم ..
(26-05-2017، 20:03)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 19:20)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:53)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:47)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:42)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خُب مَن تو ترجمه اشکالی ندارَم بِ قول خودِت لفظ ب لفظ معنی میکنم اگه هم بشه کلمات دیگه ای هم اضافه میکنم در صورتی که معنی کامل بشه...

فقط قواعد پدرمو در اورده....اصلا یادم نمیمونن لامصبا...

واسه اونام باید رمز بزاری بگو چیارو مشکل داری بهت بگم

فعل نهی و نفی..

نهی و نفی اسونه ..
من الا یادم رفته ی نگا بندازم یدم میاد خیلی راحت میشه تشخیصشون داد ..

آسون که همشون آسونن...چه عربی...چه ریاضی...چه فیزیک و....

ولی من قواعد عربیرو یادم میره...اصلا نمیتونم بفهمم واس همین ۷۵/. از نمرمو از دست میدم حالا با بقیش کاری ندارم..

اگه یادت اومد حتما برام با جزئیات تو پ.خ بفرست ممنون

(26-05-2017، 20:03)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 19:20)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:53)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:47)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2017، 18:42)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خُب مَن تو ترجمه اشکالی ندارَم بِ قول خودِت لفظ ب لفظ معنی میکنم اگه هم بشه کلمات دیگه ای هم اضافه میکنم در صورتی که معنی کامل بشه...

فقط قواعد پدرمو در اورده....اصلا یادم نمیمونن لامصبا...

واسه اونام باید رمز بزاری بگو چیارو مشکل داری بهت بگم

فعل نهی و نفی..

نهی و نفی اسونه ..
من الا یادم رفته ی نگا بندازم یدم میاد خیلی راحت میشه تشخیصشون داد ..

آسون که همشون آسونن...چه عربی...چه ریاضی...چه فیزیک و....

ولی من قواعد عربیرو یادم میره...اصلا نمیتونم بفهمم واس همین ۷۵/. از نمرمو از دست میدم حالا با بقیش کاری ندارم..

اگه یادت اومد حتما برام با جزئیات تو پ.خ بفرست ممنون

میذارم همینجا بقیم استفاده کنن ..

فعل نهی:
لا+فعل مضارع= لا تَذهَبوا--> نروید

فعل نفی:
ما+فعل مضارع=ما اُخرُجوا--> خارج نمیشوید
(27-05-2017، 14:19)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئنی؟؟

ولی فک کنم فعل نفی اشتباه باشه هااا

بجای فعل مُضارع میتونی از فعل ماضی هم استفاده کنی ..
(28-05-2017، 16:02)...AMIR... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها خواهش میکنم من انشام داغونه(نخندین)
یه مقدمه بگین واسه هرانشایی بشه

این مقدمه بر هر درد بی درمان دواست :| خداوند مهربان نعمت های بسیاری به ما عطا کرده است انقدر که اگر همه انسان ها هم بخواهند ان ها را بشمارند از این کار عاجز خواهند بود ... نعمت هایی که نشان دهنده لطف خداوند به ماست... یکی از این نعمت ها_____ است(___=موضوع انشا)
(28-05-2017، 16:02)...AMIR... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سَلام..

اگه انشات درمورد:

فصول:بهار همانند مادری است که اغوشی سبز دارد مهر این مادر همواره در تن و بدن درختان و گیاهان جریان داردو..

تابستان همان معلم ادبیاتی است که هر روز اشعار سبز میخواند...لحن این معلم لحنی گرمی است که انسان را به وجد می اورد و ...

پاییز از راه می رسد،قیچی سلمانی خود را برمیدارد؛چنگ در موی درختان میزندو سر افشان و شلخته آنها را مفت و مجانی می تراشد و ...

من فصلی که زمین پیراهن سفیدخود را بر تن میکند را دوست دارم.در این فصل سنگ ها از به خود لرزیدن می شکنند و اشک شوق ابرها همانند گلوله های آبی بر زمین می افتد و ....

دعا و مناجات و نماز و..:
روح آدمی آرامش نمیابد مگر با یاد خدا.انسان مخلوق عجیبی است!شب و روز می آشامد و میخورد و زندگی میکند و در رفت و آمد است و تمامی کار های شبانه روزی ولی هرگز از خود نمیپرسد این نعمت ها و موهبت هایی که بر من عطا شده از کیست؟؟یا من در برابر خالق اینها چه باید بکنم؟؟و....

حواس پنجگانه
هلن کلر میگوید:...گاهی فکر میکنم چه خوب است،هر روز به گونه ای زندگی کنیم که گویی فردا نیستیم....مثلا از چشم هایمان طوری استفاده کنیم که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد و...

اینا موضوعاتی هستن که عموما تو انشاها میدن به هر حال اگه تو موضوعی گیر کردی بهم بگو تا بنویسم...

با سِپاس...
[ -> ]
کـتاب بخون..!
مُطالعاتِتُ ببر بالا تا حرفی برای گفتن داشته باشی
سلام دوستان عزیز من پایه دهم دبیرستان هستم رشته تجربی تویی درس عربی جار و مجرود رو مشکل دارم میش6 واسم درست حسابی توضیح بدین ممنون میشم

(29-05-2017، 18:20)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال دوم دانشگاه
مامایی زنان زایمان

.
.
مقاله و جزوه اطلاعاتی الکل و جنین .
آیا مصرف الکل طبق ماده( kio ( faru .
بر روی جنین باعث وجود سندرم دان می شود ؟ چرا ؟

دانشجو های مامایی .. کمک !

یا ابولفضل Sad
[ -> ]

ببین انشاء چند مبحث داره !
۱- باید یاد بگیری تو انشاء از این شاخه به اون شاخه بپری .. مثلا ( در کوچه توپ بازی میکردم .. حالا انگار درس و مشق ندارم ! )
۲- از کلمان قلمبه سلمبه استفاده کنی مثلا ( یه نگاه برزخی به دوستم کردم ... چقدر بی فکر بود ! )
۳- یادبگیر از اول بری آخر .. از آخر بیای اول ! مثلا ( فضای مجازی فضای پر از تنشی است .. البته می توان از آن استفاده درست کرد ! )
۴ - فرق و شباهت تعیین کن ! مثلا : ( افراد رک .. افرادی هستن و
که چشم رو محاسن می پوشانند و نظر کسی برایشان مهم نیست ! ولی افراد دیگر اینطور نیستند ! )
۵- تصویر سازی کن مثلا ( حیاط خلوت خانه ما دارای دو وجه موازی پر از درخت است .. )
البته اینا که گفتم همه واسه مقاله نویسی ‌کلاس تعاترمه ..
ولی تو اینجور موارد هم صدق میکنه .. از رو جزوه ام برات نوشتم .. رعایت کنی انشاء چیزی نیست
موفق باشی .

(01-06-2017، 5:43)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان عزیز من پایه دهم دبیرستان هستم رشته تجربی تویی درس عربی جار و مجرود رو مشکل دارم میش6 واسم درست حسابی توضیح بدین ممنون میشم

(29-05-2017، 18:20)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال دوم دانشگاه
مامایی زنان زایمان

.
.
مقاله و جزوه اطلاعاتی الکل و جنین .
آیا مصرف الکل طبق ماده( kio ( faru .
بر روی جنین باعث وجود سندرم دان می شود ؟ چرا ؟

دانشجو های مامایی .. کمک !

یا ابولفضل Sad

خخ .. کجاشو دیدی !

(27-05-2017، 22:36)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوم دبیرستان
ریاضی
رفع ابهام حد بی نهایت در صفر:|
افتضه

وا آسونه که !
فقط برو حد بی نهایت در صفر رو راه حلش رو ببین ..
درست یادم نی ولی آسونه !
لطفا اسپم ندید تا بشه به مطالب دسترسی پیدا کرد ..
گزارش شد .
سلام.دوستان نهمی خواهش میکنم یه نفرپیوندهای دوگانه وسه گانه روواسم توضیح بده.مرسی
(04-06-2017، 19:03)fatemeh.a* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.دوستان نهمی خواهش میکنم یه نفرپیوندهای دوگانه وسه گانه روواسم توضیح بده.مرسی

پیوند دوگانه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیمی ، یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیوند شیمیایی  میان دو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنصر است که در آن بجای آنکه یک جفت الکترون درگیر پیوند شوند، دو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جفت الکترون  در پیوند شرکت می‌کنند. پیوند دوگانه در میان اتم‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کربن  به فراوانی دیده می‌شود. برای نمونه در تشکیل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلکن‌ها  از این دست پیوندها استفاده شده‌است. البته گونه‌های فراوانی از پیوند دوگانه را می‌توان در میان دو عنصر ناهمسان نیز مشاهده کرد مانند گروه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کربونیل‌ها  که در آن پیوند دوگانه میان اتم‌های کربن و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکسیژن  روی داده‌است. دیگر نمونه‌های آن عبارتند از:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترکیب‌های آزو  (N=N)، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایمین‌ها  (C=N) و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سولفکسیدها (S=O). برای نمایش این گونه پیوندها در فرمول از دو خط موازی کوچک میان دو اتم استفاده می‌شود مانند علامت مساوی در ریاضی.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۱]
[/sup][sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۲]
[/sup]

پیوندهای دوگانه از تک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیوندهای کوالانسی  پایدارتر و کوتاه‌تر اند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رتبهٔ پیوند  آن‌ها دو است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ رفع مشکلات درسی !] 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ رفع مشکلات درسی !] 2

[ رفع مشکلات درسی !] 2

اتیلن
استون
دی‌متیل‌سولفکسید
ترکیب‌های شیمیایی معمول که پیوند دوگانه دارند.

پیوند سه‌گانه نوعی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیوند کووالانسی  است که در نتیجه به اشتراک گذاشته شدن سه جفت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الکترون  میان دو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتم تشکیل می‌شود، یعنی بر خلاف پیوند عادی که دو الکترون ظرفیتی در آن دخیل‌اند، اینجا شش الکترون ظرفیتی پیوند را تشکیل می‌دهند. در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کربن  رایج‌ترین پیوندهای سه‌گانه بین دو اتم کربن، در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلکین‌ها  دیده می‌شود.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیانیدها  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایزوسیانیدها  نیز پیوند سه‌گانه دارند. برخی مولکول‌ها دواتمی مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دی‌نیتروژن  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کربن مونوکسید  نیز پیوند سه‌گانه دارند. این پیوند در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرمول اسکلتی  با سه خط افقی (≡) نمایش داده می‌شود.

پیوندهای سه‌گانه از پیوندهای عادی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوگانه  قوی‌تر و کوتاه‌ترند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رتبه پیوند  ۳ است.

در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استیلن  هر اتم کربن دو اوربیتال sp و دو اوربیتال p دارد. دو اوبیتال sp خطی‌اند و زاویهٔ ۱۸۰° دارند و محور x را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاه مختصات  اشغال می‌کنند. اوربیتال‌های p بر محورهای y و z عمودند. وقتی دو اتم کربن به هم نزدیک می‌شوند اوربیتال‌های sp به اشتراک گذاشته می‌شوند و یک پیوند sp-sp دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیگما  تشکیل می‌دهند. در همین حال اوربیتال‌های p[sub]z[/sub] به هم نزدیک می‌شوند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیوند پی  p[sub]z[/sub]-p[sub]z[/sub]تشکیل می‌دهند. جفت اوربیتال p[sub]y[/sub] دیگر نیز یک پیوند پی p[sub]y[/sub]-p[sub]y[/sub] تشکیل می‌دهند. درنهایت یک پیوند سیگما و دو پیوند پی تشکیل می‌شود.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11