انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آموزش پنهان کردن تگ html بدون ضرر برای SEO
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام، یه مورد آموزش دارم برای کسایی که می خوان لینک یا ... خودشون رو در صفحات یا سایتهایی که بهشون دسترسی دارند طوری قرار بدن که دیده نشه و البته برای سئوی سایتشون هم مضر نباشه.

اولین راه اینه که یه روش خیلی قدیمیه و البته فکر نمی کنم زیاد خوش آیند باشه برای سئوی سایتتون:

کد:

کد:
#hide_me{
           display: none;
       }
توجه کنید که کد بالا کد css هستش و باید در مکان مناسبش در صفحه قرار داده بشه. 

اما روشی که به نظر خودم ( و بر اساس تجربه هایی که داشتم ) برای سئو ضرری نداره اینه:
اول یه تگ اچ تی ام ال می سازیم که استایل رو می خوایم روش اعمال کنیم:

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
           overflow-x: hidden;
       }
       #hide_me{
           position:absolute;
           top:-10000px;
           right:-10000px;
       }
حالا هر چیزی که در تگی که دارای آی دی hide_me هست بگذارید کلا از صفحه محو می شه.
(17-06-2017، 11:13)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام، یه مورد آموزش دارم برای کسایی که می خوان لینک یا ... خودشون رو در صفحات یا سایتهایی که بهشون دسترسی دارند طوری قرار بدن که دیده نشه و البته برای سئوی سایتشون هم مضر نباشه.

اولین راه اینه که یه روش خیلی قدیمیه و البته فکر نمی کنم زیاد خوش آیند باشه برای سئوی سایتتون:

کد:

کد:
#hide_me{
       }

اما روشی که به نظر خودم ( و بر اساس تجربه هایی که داشتم ) برای سئو ضرری نداره اینه:

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
       }
       #hide_me{
       }
حالا هر چیزی که در تگی که دارای آی دی hide_me هست بگذارید کلا از صفحه محو می شه.

شما با آموزش هایی که در ایترنت وجود داره طراحی سایت رو یاد گرفتید یا با حضور در کلاس هایی که برگزار میشه؟
(30-06-2018، 13:14)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2017، 11:13)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کد:

کد:
#hide_me{
       }

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
       }
       #hide_me{
       }

شما با آموزش هایی که در ایترنت وجود داره طراحی سایت رو یاد گرفتید یا با حضور در کلاس هایی که برگزار میشه؟
با اموزش های موجود ..
البته یکم سخته فقط اموزش ..
باید بیشتر سروکلخ بزنید باید عمل‌کنید تا یادبگیرید ..

اموزش+عمل