انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ادل به اینکه شاید دیگر هرگز توری برگذار نکند اشاره میکند!+ عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
⭐️ادل به اینکه شاید دیگر هرگز توری برگذار نکند اشاره میکند!

در طی آخرین کنسرت او که در شب چهارشنبه در Wembley Stadium شهر لندن برگذار شد, ادل نامه ی دست نوشته خود را برروی صفحه ای بزرگ به نمایش گذاشت.

در این نامه نوشته شده بود که: "پس الان 15 ماه از زمان تور 25 و 18 ماه از زمانی که آلبوم 25 را منتشر کردم میگذره و کار ماهم تمام شده است." "تور گذاشتن یه کار خاص و عجیبی هست و زیاد به من نمیخوره. من آدم خانه نشینی هستم و همیشه از چیزهای کوچک لذت میبرم."

او ادامه داد: "من فقط این تور را بخاطر شما برگذار کردم و خوشبختانه اینکار برروی شما تاثیرگذار بوده همانطور که تورهای هنرمندهای مورد علاقه من برروی زندگی من تاثیر داشته. و من میخواستم آخرین اجراهای من تو لندن باشه برای اینکه اگر دیگه توری برگذار نکردم در خانه خودم آخرین اجرام رو انجام بدم."

و همچنین ادل در طی کنسرت به تماشاگرا گفت که همیشه به نوشتن موزیک ادامه خواهد داد.

و در پایان او گفت: "من شاید دیگر در نمایش زنده ای اجرا نداشته باشم, کی میدونه! ولی میخوام که شما این لحظه رو به یاد داشته باشید."

ادل به اینکه شاید دیگر هرگز توری برگذار نکند اشاره میکند!+ عکس 1
ادل یک تصمیم سخت برای کنسل کردن دو اجرای آخرش از تور Adele Live 2017 گرفت.

این خواننده ی ۲۹ ساله (که به تازگی گفته شاید دیگه هیچوقت تور نداشته باشه) اجرای خودش در تاریخ ۱ و ۲ جولای در استادیوم ومبلی در لندن رو کنسل کرد و یک‌ نامه ی احساسی برای طرفدارهاش توی اینستاگرام نوشت!

ادل نوشت : " من اصلا نمیدونم چجوری شروع کنم. دو شب آخر در ومبلی بزرگترین و بهترین اجراهای زندگی من بوده. اینکه به خونه برگردم، با این حجم از احترام، بعد از اینکه مدتها دور بودم چون داشتم کاری رو میکردم که هرگز فکر نمیکردم از پسش بر بیام، واقعا غیر قابل باوره !" 

اگر چه من هر دو شب روی موزیک خیلی کار کردم. باید بیشتر از حد معمول تلاش کنم. احساس میکنم باید پشت سر هم، گلوم رو صاف کنم. امروز عصر دکترم رو دیدم چون صدام اصلا باز نمیشد و بعد فهمیدم که تارهای صوتیم صدمه دیده. و طبق تجویز دکتر من نمیتونم اخر هفته اجرا داشته باشم."