انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اومدم جواب بگیرم //هرکی کربلا رو دوست داره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان Smile Smile
میدونین من خودم عاشق کربلام یه بارم تاحالا توی اربعین رفتم کربلا
میخوام بدونم تا حالا کربلا رفتین
اونایی که رفتن وقتی پاشون به زمین کربلا برخورد کرد چه حس وحالی داشتن
بازم دوست دارین که برین
واونایی که تاحالا نرفتن چقد دوست دارین که برین
من میخوام بازم اربعین برم هرکسی دوست داره میتونه بهم با نظرش بگه تا سفارشو وقتی رفتم پیش امام حسین ویار باوفایش حضرت ابوالفضل بکنم
ممنون
سپاس فراموش نشه Smile Smile
اومدم جواب بگیرم  //هرکی کربلا رو دوست داره 1 Heart
اومدم جواب بگیرم  //هرکی کربلا رو دوست داره 1
Heart Heart Heart
اولین باری که رفتم کلاس چهارم دبستان بودم یادش بخیر چه بچه ی پاکو خوبی بودم ولی الان.....

حس خوبی داشتم نمیدونم چطور بگم...
(29-06-2017، 14:41)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولین باری که رفتم کلاس چهارم دبستان بودم یادش بخیر چه بچه ی پاکو خوبی بودم ولی الان.....

اربعین بیا
میدونی دوسال پیش که رفتم یه خورده بهم سخت گذشت به خاطر همین سال گذشته نرفتم وقتی داداشم وعموم میخواستن سوار اتوبوس بشن خیلی گریه کردم وبعد فهمیدم که دیگه نمیتونم که نرم  Heart
(29-06-2017، 14:45)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 14:41)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اربعین بیا
میدونی دوسال پیش که رفتم یه خورده بهم سخت گذشت به خاطر همین سال گذشته نرفتم وقتی داداشم وعموم میخواستن سوار اتوبوس بشن خیلی گریه کردم وبعد فهمیدم که دیگه نمیتونم که نرم  Heart

مشتی باید بطلبه چیزی تو دستم ندارم به جز کلی گناه چطور بهش سلام بدم ؟

نذر کرده بودم که پیاده بیام ولی فکر نمیکنم نذرم درست بشه چون خودم خرابش کردم Sad
(29-06-2017، 14:48)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-06-2017، 14:45)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اربعین بیا

مشتی باید بطلبه چیزی تو دستم ندارم به جز کلی گناه چطور بهش سلام بدم ؟

نذر کرده بودم که پیاده بیام ولی فکر نمیکنم نذرم درست بشه چون خودم خرابش کردم Sad

میبخشتت من مطمعنم اونا پادشاه قلب ادمان فقط کافیه که دوستشون داشته باشی خودشون احضارات میکنن هر طوری که شده
پس امروز ازش میخوام اگه نرفتم سربازی منو بطلبه اربعین p336
اگه قلبن بخوای مطمعن باش جوابشو میگیریAngelAngel
ببین آخه با ادم چیکار میکنی؟؟؟؟
دلم خیلی تنگ شده واسه راه رفتن تو بین الحرمین....
توی راه از سامرا که داشتیم میرفتیم سمت کربلا همش گریه میکردم...حال خودمو نمی فهمیدم...
وقتی توی هتل پرده ها رو کنار زدم و جلوم هر دوتا حرم معلوم بود؛ حالم دگرگون شد....
بعد از نماز که رفتیم حرم، توی صف بازرسی و تو صف رسید به ضریح قلبم بدجور می تپید.....
خیلی حس قشنگی بود....
خیلی دلم تنگ شده crying crying crying crying crying crying crying