انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شایعه های جدید از تیلور سوئیفت!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شایعه های جدید از تیلور سوئیفت! 1 شایعه های جدید از تیلور سوئیفت! 1

چندی پیش مجله OK! شایعه کرده بود که تیلور سوئیفت برای اینکه به معشوقش Joe Alwyn نزدیک باشه ، 

و همچنین به خاطره اینکه از خبرنگار ها دور باشه و داستان عشقیش رو در خفا ادامه بده به انگلستان نقل مکان کرده!

ولی منابع نزدیکی به تیلور این خبر رو شایعه اعلام کردند و گفتند که درسته که داستان عشقی این دو نفر دور از نور و خبرنگارها بوده و تیلور هم ازاین موضوع خوشحاله ولی باز هم اون برای زندگی دائم و نزدیک بودن به عشقش به انگلستان نرفته و همش درحاله مسافرته.

مجله OK! همچنین شایعاتی دیگری از قبیل اینکه تیلور قراره در یک فیلم به طور کامل برهنه ظاهر بشه هم پخش کرده بود .

برای اینکه کم محتوا نباشه!
تیلور سوییفت از بسکتبالیست NBA ، راسل وستبروک که یکی از طرفدارای بزرگش هست، تشکر کرد!

این سوپراستار ۲۶ ساله یک ویدیو خنده دار فرستاد تا بعد از اینکه اسم این بسکتبالیست ۲۸ ساله ی اهل اُکلاهاما خونده شد، پخش بشه !

تیلور به شوخی گفت : "من کسی بودم که بهت یاد دادم چجوری بسکتبال بازی کنی ... اولین باری که توپ رو از من گرفتی و منو جا گذاشتی، یادم هست. من خیلی ناراحت بودم و تو گفتی " فقط باید بیخیالش بشی " و من هیچ ایده ای نداشتم  ... " 

اون گفت : " مشخصه که من‌ و تو ، همدیگه رو داشتیم تا از این شغل تشکر کنیم. "
بعدا توی این ویدیو تیلور گفت که اون داستان همش دروغ بوده و واقعا اونا همدیگه رو تا به حال ندیده بودن ولی اون به راسل خیلی تبریک گفت !
شایعه های جدید از تیلور سوئیفت! 1

شایعه های جدید از تیلور سوئیفت! 1
عه اینم داستان عشقی داره :||