انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مايلي سايرس كاملا توضيح داد كه چرا مصرف مواد رو ترك كرده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مايلي سايرس كاملا توضيح داد كه چرا مصرف مواد رو ترك كرده.

مايلي سايرس مصرف ماريجوانا رو كنار گذاشته و دلايلشو به طور كامل توضيح ميده.

اين هنزمند ٢٤ ساله، روز چهارشنبه ١٤ام ماه June در برنامه Tonight showe starring جيمي فلن در نيويورك درباره اين قضيه كاملا توضيح داد.

مايلي گفت: "من مي خواستم مطمئن بشم كه راهي كه ميرم پاكه و درسته. من هميشه اين كابوس اين رو داشتم كه روزي كه ميميرم قطعا روز سختي خواهد بود چون بدنم پاك نيست و اين كابوس همواره تو ذهن من تكرار مي شد."

همچنين اضافه كرد: "هيچكس با مصرف مواد نميميره اما اگر كسي به اندازه زماني كه من مصرف مي كردم مصرف كنه قطعا مي ميره

مايلي سايرس كاملا توضيح داد كه چرا مصرف مواد رو ترك كرده 1مايلي سايرس كاملا توضيح داد كه چرا مصرف مواد رو ترك كرده 1

مايلي سايرس كاملا توضيح داد كه چرا مصرف مواد رو ترك كرده 1

مایلی سایرس بطور مخفیانه در یکی از ایستگاه های مترو شهر نیویورک به اجرا پرداخت

هنرمند 24 ساله با جیمی فالون همراه شد و آنها در ایستگاه "Rockefeller Center" با لباس های مخصوصی که هویت آنها را مشخص نکند آهنگ "Jolene" را اجرا کردند.

و بعد از اینکه از قیافه خود رونمایی کردند, مایلی آهنگ معروف خود "Party In The USA" رو اجرا کرد و جمعیت در آنجا بسیار هیجان زده شدند!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.