انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دخترم دخترای قدیم :V
دخترایِ این دورو زمونه به هیچی قانع نیستن! همینه زندگیا سخت شده :V
(03-07-2017، 0:59)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماه رمضون پارسال شبا تا ساعت 4، 5، یا طلوع آفتاب بیدار میموندم!
بعد میگفتم که مثلا الان ساعت هشته صُبه من ساعت 11 بیدار میشم!
بعد پا میشدم میدیدم عه D:
ساعت 4:30 بعد از ظهره !
خیلی ام مورده قبول واقع شد :V

کلا ماه رمضون باید همینجوری باشه ._.
(03-07-2017، 0:59)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2017، 0:54)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رِوال زندگی من :|
روزا خواب . شَبا بیدار ._. 

+ من

(03-07-2017، 0:56)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدرد میخوره الهه خانوم؟

صبا کیو باز ایسگاه میخواستی بکنی خواهرم؟

بازار کار خوبی داره
+ اگه خوب باشی راه پیشرفت خوبی هم داره
رشته ی مورد علاقم نبود ، گند زدم که اینو قبول شدم ولی الان تقریبا راضیم

نگو الهه خانوم حس میکنم هزار سالمه .__.

هر کاری هم میکُنم تنظیم شه .. نمیشه اصا :|
+ مهرداد بگو الهه جون D:
(03-07-2017، 0:59)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2017، 0:56)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدرد میخوره الهه خانوم؟

ی نره خریو تو بات ناشناس
الدنگ فهمیید هر چی لیاقتش بود بارم کرد

واقعا بی فرهنگ بود

منم گفتم ننه اته (:

بی فرهنگ گزارش کرد

خوب هرچی واسه مادرت نمی پسندی واسه دیگران هم نپسند

والا

ملت بی اعصاب شدنا

حال داری بخدا 

میدونم چون اتاق عمل ازرشته های فرعی تجربیه فکر نکنم اونم بیارم

کلا کسی که بزرگتر از منه خانوم یا اقا بهش میگم Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-software&f=TeamViewer.v12.0.72365.Free_p30download.com.rar
دانلود کنید باو :|
میریم تو مانیتور هم 
(03-07-2017، 1:03)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2017، 0:59)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-07-2017، 0:54)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

+ من

[ -> ]
بدرد میخوره الهه خانوم؟

بازار کار خوبی داره

+ مهرداد بگو الهه جون D:

ولش کن همینجوری خوبه ._.
آرامش شب اصا ... -__-
.__.
الهه جون هم یاد این زنای همسایه میفتم وقتی همدیگرو میبینن D:
پاسخ قانع کننده هم پاسخ قانع کننده قدیم
پاسخ قانع کننده های جدید به درد دیوار هم نمیخوره

همینه زندگی بی مفهوم شده

هعی مادر جان
(03-07-2017، 1:03)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

+ من

[ -> ]
بدرد میخوره الهه خانوم؟

بازار کار خوبی داره

+ مهرداد بگو الهه جون D:
کسی نیستی که بهم دستور بدی

Big Grin Big Grin Big Grin  یادی از حرفای دیشب کردم جنبه فان داشت بر نخوره بهت Exclamation 
بگم که چی بشه
من همون alliiii  سابق هستم !
چ دورانی بود! D:
خیلی مضخرف و در عین حال شاد بود  :|
پاسخ قوااااااااا