انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¤گفتگو آزاد نسخه 312¤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2017، 22:17)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:10)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:05)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلار میدید منم میام با اینکه نویسنده نیستم :|

سلام 
اره میده صابر یکی دو دلار میشه*-*
ایده ای چیزی نداری برای مسابقه؟

تقدیم کنید ب سازمان محک بعدش پولو -_-
من اگ ایده داشتم تا الان باید جای ادمین سایت و میگرفتم :|

من خودم سرطانیم بدید بمن(..')
من علاقم همیشه به اینترنت و اینا خیلی زیاد بوده ولی حوصله نداشتم خودم چیزیو پیگیری کنم Telegh_01

من و تو سرطان بگیریم بریم بمیریم بهتره :| هیچ نقطه ی مثبتی نداریم واسه جامعه :دی اینجوری تازه حداقل میگن طرف سرطان گرفت مُرد بدبخت :|
خب چزا ایده میدی الکی آخه -.- برو درسو بخون سریع تر دکتر شی بجای اینکه بیای بگردی دنبال ایده واسه مسابقه نویسندگی جوون

خانوم دکدر هست D:
(24-07-2017، 22:19)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:17)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:10)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام 

من علاقم همیشه به اینترنت و اینا خیلی زیاد بوده ولی حوصله نداشتم خودم چیزیو پیگیری کنم Telegh_01

من و تو سرطان بگیریم بریم بمیریم بهتره :| هیچ نقطه ی مثبتی نداریم واسه جامعه :دی اینجوری تازه حداقل میگن طرف سرطان گرفت مُرد بدبخت :|
خب چزا ایده میدی الکی آخه -.- برو درسو بخون سریع تر دکتر شی بجای اینکه بیای بگردی دنبال ایده واسه مسابقه نویسندگی جوون

خانوم دکدر هست D:
ی لحظه
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(24-07-2017، 22:05)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلار میدید منم میام با اینکه نویسنده نیستم :|

سلام 

خب سرطان بگیریم ولی نمیریم اگه خواستیم بمیریم مرگ سریع باشه
برامون دعا میکنن دیگه میگن بدبخت بودن بیچاره ها 
بیشور تابستونه خب من تل ک نیستم اینجا هم چند وقت یبار انلاین میشم کسیم ک نیست ی تایم خالی پیدا میشه این وسط مسط ها ک بیایم اینجا
ویرایش ..
(24-07-2017، 20:46)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه بپرسم چرامن تو لیست سیاهتم؟
نه نمیشه  Telegh_59
بعد دقیقا از کجا فهمیدی ؟ :| 
چیکار داشتی که میخواستی پ.خ بدی ؟ :| 
(24-07-2017، 20:55)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم تو لیست سیاهتم :|

تو از بچگی بودی :| 
درت آوردم :| 

+ 117 تا شدین :| 
مندلیف تعطیل :| 

(24-07-2017، 22:41)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الله الله :| 

مهری ببخشش :| 
اشتباه کرد :| 

(24-07-2017، 20:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
WoOoOoOow :|
من نیستم :|

دوس داری جدول مندلیفُ ببینی عشقم ؟ :| 

گفته بودند با شما نمیشه دوستانه صحبت کرد ..

بله ، عادت دارید در مقابل هر حرفی جبهه بگیرید ! 

واقعاً اخلاق و رفتار تندی دارید و این باعث میشه لحن صحبت هارو تشخیص ندید ..

هر حرفی شروع یک دعوا و بحث نیست ، اما ظاهراً شما اینطور میبینید .
مُهم نیس :|
اسی :|
(24-07-2017، 22:49)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
esiesi@

جون  Telegh_59
(24-07-2017، 22:45)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گفته بودند با شما نمیشه دوستانه صحبت کرد ..

بله ، عادت دارید در مقابل هر حرفی جبهه بگیرید ! 

واقعاً اخلاق و رفتار تندی دارید و این باعث میشه لحن صحبت هارو تشخیص ندید ..

هر حرفی شروع یک دعوا و بحث نیست ، اما ظاهراً شما اینطور میبینید .
رسمی صحبت کردن 

45

نمیای بندر ؟ D:
(24-07-2017، 22:51)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2017، 22:49)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
esiesi@

جون  Telegh_59

بُرو :|