انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ××فهمیدن خط عشق از روی دست+عکس!!!××
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
    ××فهمیدن خط عشق از روی دست+عکس!!!×× 1

• اشخاصی که خط عشق هر دست‌شان در یک راستا قرار دارد، در زمینه عواطف خود راسخ بوده و به روابط پایدار و طولانی مدت علاقه بیشتری نشان می دهند. آن ها کاملا منطقی هستند و از چرخش های ناگهانی در رابطه خوششان نمی آید.
    همچنین باید گفت که آن ها انسان های حساس با شخصیت های آرام و نرم هستند و به خوبی می توانند عقاید دیگران را درک نمایند.

۲-خط دست چپ پائین تر است

[font]
  • [font]

این افراد ترجیح می دانند شریک عاطفی شان از خود آن ها بزرگ تر و فهمیده تر باشد. آن ها در عشق موفق و احساساتی هستند و چندان پایبند ازقوانین اجتماعی نیستند. این اشخاص در بیشتر مواقع به حس ششم خود اعتماد می کنند که تقریبا همیشه هم درست است.

[/font][/font]
    ۳-خط دست راست پائین تر است

[font]
  • [font]
    این افراد عشق را چندان جدی نمی گیرند و به همین خاطر خیلی هم دنبال رابطه های جدی نیستند. اما وقتی فردی را برای زندگی یا عشق ورزی پیدا کنند، بدون شک یا از خودشان کوچک تر است یا فرهنگ و ملیت جداگانه ای دارد.
    این اشخاص بسیار معتمد به نفس هستند و بیشتر با چشمان خود عاشق می شوند. همچنین باید گفت کاملا مستقل و هدفمند هستند و می توانند به آسانی بر مشکلات غلبه کنند.
     [/font]
    [/font]
عه! خدایی چه باحال (: من اولیه شد :*
ماله منم اولیه شد.
مال من اولیه..(:
اولیه.
اولیه
اولی Big Grin
چه همه اولی!!!
مال من شد آخری:|