انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: "عکس شخصیت های رمان "سفر به دیار عشق""
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اسامی اصلی :وینا محمد،فرید صعودی،ارمیا قاسمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"عکس شخصیت های رمان "سفر به دیار عشق"" 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی هم عالی رمانشو دارم میذارم تو انجمن(:
واااي بدترين رمانيه ك ديدم من همون ي هف هش صفه ي اولشو خوندم از زور گريه چشام داش در ميومد تا حالا برا ي رمان انقد گريه نكرده بودم پر بود از رنج و بدبختي :ngh: من ك اصلا از رمانش خوشم نيومد
(21-08-2018، 15:27)Ssskkk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااي بدترين رمانيه ك ديدم من همون ي هف هش صفه ي اولشو خوندم از زور گريه چشام داش در ميومد تا حالا برا ي رمان انقد گريه نكرده بودم پر بود از رنج و بدبختي :ngh: من ك اصلا از رمانش خوشم نيومد

شما تا آخر اگه میخوندین میفهمیدی که چقدر قشنگ و زیبا میتونه یه رمان باشه Sleepy
اتفاقا بهترین رمانی بود که تا حالا خونده بودم درسته خیلی قصه اش اوایل غمگینه ولی تهش خیلی باحال شد کلا دم نویسندش hot