انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا دختر برگزیدۀ خدا...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلنا در گردهمایی سالانه کلیسای هیل‌سانگ که جاستین نیز با او آمده بود با چشمانی اشک بار اقرارنامه خود را که در قالب یک نامه به خودش بود در برابر حضار خواند. سلنا در این نامه به نوعی سیر زندگی خودش را از 15 سالگی تا به امروز بیان میکند. سلنا در این متن به خود 15 ساله اش گفت:

«تو الان ایمان داری اما دقیقا نمی دانی که به چه چیزی ایمان داری. تو الان توسط خدایی دنبال می شوی که تو را متحد و به هم پیوسته می کند و تو را "مِنه" (مالِ خدا) می نامد. اما تو هنوز نمی دانی که این امر چیزی فراتر از یک دعای شبانه است. تو نمی دانی که این مهمترین رابطۀ تو خواهد شد؛ اما صبر داشته باش.»

سلنا اعتراف میکند که زندگی در هالیوود گیج کننده و رنج آور بوده تا اینکه بالاخره متوجه می شود خدا تا چه حد او را دوست داشته است:

«تو متوجه خواهی شد که حقیقی ترین هویت و چیستی تو آن چیزی است که برگزیده‌ شده و مورد حب‌ّ قرارگرفته است، به عنوان دختر برگزیدۀ خدا. هشت سال بعد تو در یک مراسم خواهی بود و همه چیز در درون تو تغییر خواهد نمود. خدایی که در تمام طول این مسیر تو را همراهی می کرده، محسوس و قابل لمس خواهد شد. روح القُدُس بلندتر از هر چیز دیگری که توجه تو را به خودش جلب کرده سخن خواهد گفت.»

سلنا بیان کرد که ایمان و آوازه او همچنان رشد کرد تا آنکه بالاخره دو سال پیش رویارویی ای حقیقی با مسیح برایش رخ داد:

«در 23 سالگی مسیح برای تو حقیقت خواهد یافت؛ چیزی بیش از قوّت دوستانت، چیزی بیش از نیایش های شبانه و مراسم مذهبی، او حقیقت خواهد یافت.»

او حرف های خود را این گونه به پایان برد:

«سلنا تو اکنون به سر منزل مقصود رسیدی! نه بخاطر اینکه سخت تلاش کردی، نه بخاطر اینکه سخت عشق ورزیدی یا بهترین قیافه و ظاهر را به خودت گرفتی؛ نه بخاطر اینکه صاحب یک چنین دم و دستگاه عظیمی شدی و نه بخاطر اینکه دیگران میگویند تو به سر منزل مقصود و تکامل رسیدی. تو به تکامل و سر منزل مقصود رسیدی چون فرزند خدایی هستی که از همان اول تو را همراهی کرده. تو به اینجا رسیدی چون فیض او تو را در کنف حمایت خویش قرار داد.»

برای دیدن ویدئوی کامل حرف های سلنا آدرس زیر را در مرورگرتان کپی کنید:

youtube.com/watch?v=8U6mI7EEH3U

سلنا دختر برگزیدۀ خدا... 1
واقعا زندگیای اینا و اعتقادشون واسه من یکی عجیبه ...
هیچ محدودیتی برای روابط و زندگیشون قائل نیستن ولی خودشونو با ایمان خطاب میکنن ..
حضرت عیسی فقط مهربانی و کمک ب دیگرانو ک نخواسته فاسد نبودن ، مشروب نخوردنو ... شاید اینا رو نشنیدن اینا یا نمیدونم ...
(27-11-2017، 19:59)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچ محدودیتی برای روابط و زندگیشون قائل نیستن ولی خودشونو با ایمان خطاب میکنن ..
حضرت عیسی فقط مهربانی و کمک ب دیگرانو ک نخواسته فاسد نبودن ، مشروب نخوردنو ... شاید اینا رو نشنیدن اینا یا نمیدونم ...

اینا بیشتر عقاید مسلمون هاست...
اروپایی ها و امریکایی ها بیشتر به **انسانیت** معتقدن ..
مشروب نخوردن و انجام ندادن روابط نامشروع و غیره بیشتر حساسیت مسلمون هاست..
(27-11-2017، 20:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2017، 19:59)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن اتفاقا اونا همشون میدونن خیلی از کارایی ک میکنن درست نیس ولی اهمیتی نمیدن
این چیزا فقط عقیده مسلمونا نیس اونا حضرت مریمو به پاکدامنی میشناسن مگه میشه ک فک کنن مثلا رابطه ی نامشروع اشکالی نداره
ب نظرم انسانیت بهونه ای شده که ب لذتاشون برسن و عذاب وجدانی واسه کارایی که میکنن نداشته باشن..
البته خیلی چیزهامـ دست مردم نیست بخاطر تغییر و تحولاتیه ک روسای دینشون تو احکامشون دادن!
(27-11-2017، 21:06)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2017، 20:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ن اتفاقا اونا همشون میدونن خیلی از کارایی ک میکنن درست نیس ولی اهمیتی نمیدن
این چیزا فقط عقیده مسلمونا نیس اونا حضرت مریمو به پاکدامنی میشناسن مگه میشه ک فک کنن مثلا رابطه ی نامشروع اشکالی نداره
ب نظرم انسانیت بهونه ای شده که ب لذتاشون برسن و عذاب وجدانی واسه کارایی که میکنن نداشته باشن..
البته خیلی چیزهامـ دست مردم نیست بخاطر تغییر و تحولاتیه ک روسای دینشون تو احکامشون دادن!
قطعا درسته ...
مثلا همه میدونن که روحانی کلیسا به هیچ عنوان ازدواج نمیکنه.. ولی همه هم میدونن که کشیش در طول زندگیش بارها و بارها روابط نامشروع برقرار میکنه و بازم سکوت میکنن...
یا مثلا همه میدونن قبل از ازدواج این انسانی نیست که رابطه داشته باشن ولی بازم انجام میدن...
یه جورایی عرف شده تو جامعه اروپایی و امریکایی و بنده هم موافقم با این موضوع..
ولی حرف من اینه که ایمان اینا بیشتر تو کمک کردن.. همدردی و مهربانی با بقیه است..
مثلا جنیفرلوپز بارها در نقش های مختلفی واقع شده...
ولی هممون شاهد بودیم چقد به مردم جنگ زده افغانستان کمک مالی و عاطفی کرد..
یا مثلا فیسبوک چقد کمک مالی برای زلزله زده های ایران و عراق جمع کرد...
اینا بیشتر به همزیستی و انسانیت معتقدن تا این موضوعات دیگه..
[ -> ]

هیچ محدودیتی قائل نیستند؟ منظور شما از محدودیت چی هست؟ اینکه در اسلام میشه چهار تا زن رسمی گرفت اما در غرب نمی شه، بی قیدی اون ها به حساب می یاد؟ اینکه در شیعه میشه هزاران زن صیغه ای داشت فقط با چهار کلمه عربی، محدویتی ماها است و اینکه اون ها معتقدن در آن واحد فقط باید با یکی نرد عشق باخت بی قیدی اون ها است؟ دوست عزیز شما چند سالته؟ چقدر درس خوندی؟ چند تا کتاب تاریخی خوندی؟ اصلا یکی از کتاب های حدیث دینت (اگر مسلمان هستی) رو تا حالا کامل خوندی؟ چند روز توی غرب زندگی کردی؟ تا حالا با یه آدم غربی حرف زدی؟ ولو در حد چت؟ یا خوندن یک مقاله به زبان اصلی؟ هوم؟

اینکه کسی چند تا ورد بخونه با اینکه کسی با کسِ دیگه عهد و پیمان ببنده، ولو چند ماه بعد جدا بشن اسمش رابطه نامشروع نیست. رابطه نامشروع اینه که هر شب پیش کسی بخوابی. چیزی که در دین اسلام مجازه! می تونه روزانه با چهار تا زنت باشی! و بیش از اون هم می تونی با زن های صیغه ایت باشی! توجه داشته باش عزیز...

در ضمن...مشروب خوردن در نه در حد بد مستی کردن جزو آداب دین مسیحیت است و خوردن "نان و شراب" جزو رسوم معمول کلیسا. مشروب و هر چیزی در حد زیادش اگر به بد مستی منجز بشه بده و گرنه اگه کتاب های طبی اسلامی رو بخونی می بینی که چقدر در باب فوائد مشروب چیز نوشتن. ابن سینا یه شعر کامل داره منسوب به خودش در وصف فوائد و نیکویی های شراب. همچنین رازی هم در این باب خیلی چیزها نوشته. هیچی زیادش خوب نیست؛ آب زلال هم اگه از یه حدی بیشتر بشه مثل سم می مونه.

بگذریم...حرف زیاده...اما مجال و نفسی نیست. من هم چند روزه ناخوشم از شما چه پنهون. 
(27-11-2017، 22:32)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

هیچ محدودیتی قائل نیستند؟ منظور شما از محدودیت چی هست؟ اینکه در اسلام میشه چهار تا زن رسمی گرفت اما در غرب نمی شه، بی قیدی اون ها به حساب می یاد؟ اینکه در شیعه میشه هزاران زن صیغه ای داشت فقط با چهار کلمه عربی، محدویتی ماها است و اینکه اون ها معتقدن در آن واحد فقط باید با یکی نرد عشق باخت بی قیدی اون ها است؟ دوست عزیز شما چند سالته؟ چقدر درس خوندی؟ چند تا کتاب تاریخی خوندی؟ اصلا یکی از کتاب های حدیث دینت (اگر مسلمان هستی) رو تا حالا کامل خوندی؟ چند روز توی غرب زندگی کردی؟ تا حالا با یه آدم غربی حرف زدی؟ ولو در حد چت؟ یا خوندن یک مقاله به زبان اصلی؟ هوم؟

اینکه کسی چند تا ورد بخونه با اینکه کسی با کسِ دیگه عهد و پیمان ببنده، ولو چند ماه بعد جدا بشن اسمش رابطه نامشروع نیست. رابطه نامشروع اینه که هر شب پیش کسی بخوابی. چیزی که در دین اسلام مجازه! می تونه روزانه با چهار تا زنت باشی! و بیش از اون هم می تونی با زن های صیغه ایت باشی! توجه داشته باش عزیز...

در ضمن...مشروب خوردن در نه در حد بد مستی کردن جزو آداب دین مسیحیت است و خوردن "نان و شراب" جزو رسوم معمول کلیسا. مشروب و هر چیزی در حد زیادش اگر به بد مستی منجز بشه بده و گرنه اگه کتاب های طبی اسلامی رو بخونی می بینی که چقدر در باب فوائد مشروب چیز نوشتن. ابن سینا یه شعر کامل داره منسوب به خودش در وصف فوائد و نیکویی های شراب. همچنین رازی هم در این باب خیلی چیزها نوشته. هیچی زیادش خوب نیست؛ آب زلال هم اگه از یه حدی بیشتر بشه مثل سم می مونه.

بگذریم...حرف زیاده...اما مجال و نفسی نیست. من هم چند روزه ناخوشم از شما چه پنهون. 
دوست عزیز:
بکب از خوبی های این وِرد با همون کلمات عربی اینه اینه که از رابطه نا مشروع جلوگیری میشه یعنی اگه زنی شوهر داشته باشه به این موضوع اعتقاد دارن که اگر این کلمات عربی هم بخونن باز نامحرم هم هستن ...
همین باعث میشه یا رابطه نامشروع نداشته یا برن طلاق بگیرن بعد بیان ازدواج کنن...

در شیعه میشه زن داشت در صورتی که شوهر زن باخبر هست یعنی طلاق میگیرن و زن کاملا آزاد میشه ...

+ابن سینا،پزشکان ایرانی و جهانی از فوائد الکل گفتن اما امام علی(ع) هم ب جایی دیده بودم دقیقا نمیدونم کجا که گفته بود در هر صورتی الکل برای بدن ضرر داره حتی برای شخصی مثال زد که خشت خیس رو گفت بزن ب سرت طرف زد تو سرش دید چیزی نشد و گفت همون خشت رو بذار افتاب خشک بشه بعد بزن به سرت که میبینی سرت میشکنه....

پزشکان ماهم در این دوران و دوران قبل تر از فوائد الکل خیلی گفتن ولی فکر‌نکنم ابن سینا یا رازی یا... پیشنهاد کرده باشن که استفادا کنید ازشون...

در دین مسیحیت گفتی چنین چیزی رسمه یادت باشه که تو کتاب های اونها دستبرد زده شده و تغییراتی داده شده که به نفع روسای همون ادیا باشه ...
مثل زنا،مشروب خوری و جشن های دیگه....

خداوند فرمود ما آخرین پیامبر حضرت محمد را فرستادیم و دیگر پیامبری نمیفرستیم و از کتابش نیز مراقبت میکنیم این وعده ای که خدا داده و ما شاهد بودیم هیچ تغیری توش داده نشده ...

حتی در قرآن از حادثه منا پیش گویی شده بود،خودم به شخصه آیه مورد نظرش رو دیدم که نوشته بود"مردان و زنانی در حال طواف قربانی میشوند و...." اونوقت دین مسیحیت چی میگه این وسط؟

حالا دین مسیحیت هم دین خداست بالاخره همشون خدارو قبول دارن فقط آداب و رسوم نوع عبادتشون فرق داره(البته مسیحیت واقعی نه این مسیحیت هایی که تغییر کرده)

شمام هی بانو سلنا سلنا میکنید ..

بجای بانو سلنا، از حضرت رقیه،حضرت زینب،فاطمه و... حرف بزن!
سلام. من فکر میکنم ما باید قبل از اینکه در مورد دیگران قضاوت کنیم کمی خودمونا جای اونا بذاریم. به قول معروف میگن اگر دیدی کسی میلنگه قبل از قضاوت کمی با کفش های او راه برو!!!!!!!
(28-11-2017، 0:21)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوست عزیز:
بکب از خوبی های این وِرد با همون کلمات عربی اینه اینه که از رابطه نا مشروع جلوگیری میشه یعنی اگه زنی شوهر داشته باشه به این موضوع اعتقاد دارن که اگر این کلمات عربی هم بخونن باز نامحرم هم هستن ...
همین باعث میشه یا رابطه نامشروع نداشته یا برن طلاق بگیرن بعد بیان ازدواج کنن...

در شیعه میشه زن داشت در صورتی که شوهر زن باخبر هست یعنی طلاق میگیرن و زن کاملا آزاد میشه ...

عه...اون وقت چطور از رابطه نامشروع مرد میشه جلوگیری کرد؟ حق طلاق که با مرده...در باب ازدواج مجدد هم فقط روی کاغذ حق زن هست که بدونه، اما مرد اگه بدون اطلاع زن هم ازدواج مجدد بکنه ازدواج صحیح است. ما شا الله خدای شماها قدر به فکر مردها ست..می گم شاید خدای شما جنسیتش مرد بوده! من که گفتم...من خدای رقصندۀ زن رو ترجیح می دم برادر Smile))

نقل قول: +ابن سینا،پزشکان ایرانی و جهانی از فوائد الکل گفتن اما امام علی(ع) هم ب جایی دیده بودم دقیقا نمیدونم کجا که گفته بود در هر صورتی الکل برای بدن ضرر داره حتی برای شخصی مثال زد که خشت خیس رو گفت بزن ب سرت طرف زد تو سرش دید چیزی نشد و گفت همون خشت رو بذار افتاب خشک بشه بعد بزن به سرت که میبینی سرت میشکنه....

پزشکان ماهم در این دوران و دوران قبل تر از فوائد الکل خیلی گفتن ولی فکر‌نکنم ابن سینا یا رازی یا... پیشنهاد کرده باشن که استفادا کنید ازشون...

من کاری به شخصیت های مقدس ندارم. من دارم از یک آدم اهلِ علمِ روشنفکر مثل ابن سینا و رازی حرف می زنم که بهشون از قدما اعتقاد دارم. جوزجانی که از دوستان ابن سینا بوده توی زنگینامه ابن سینا می نویسه که وسط کلاس درس وقتی می خواستیم استراحت کنیم ابن سینا دستور می داد شراب بیارن و نوازنده ها موسیقی بنوازن و برقصن تا کمی روحیه مون سرجاش بیاد و بعدش ادامه درس رو می داد....الخخخخخ...شما اصلا اهل علمی رو نمی شناسی که بویی از این افکار خشکه مقدس ها برده باشه. این خشکه مقدس ها فقط به درد داعشی گری و جنگ و دعوا میخوردن و واسه بشریت مضر هستن...

نقل قول: در دین مسیحیت گفتی چنین چیزی رسمه یادت باشه که تو کتاب های اونها دستبرد زده شده و تغییراتی داده شده که به نفع روسای همون ادیا باشه ...
مثل زنا،مشروب خوری و جشن های دیگه....

خداوند فرمود ما آخرین پیامبر حضرت محمد را فرستادیم و دیگر پیامبری نمیفرستیم و از کتابش نیز مراقبت میکنیم این وعده ای که خدا داده و ما شاهد بودیم هیچ تغیری توش داده نشده ...

عه...اتفاقا مسیحی هم معتقدن اینکه در اسلام روابط نامشروع با چند تا زن حلال شده جزو تحریف هایی است که توی دین الهی انجام شده. یا اینکه به جنگ فرمان داده شده مسیحی می گن این خشونت جزو تحریفات اسلام است. یا اینکه گفته شده به زن های اسیر تعرض کنید و و بدون اذن باهاشون ازدواج کنید جزو زنا هست که در اسلام با تحریفات وارد شده Smile))))

نقل قول: حتی در قرآن از حادثه منا پیش گویی شده بود،خودم به شخصه آیه مورد نظرش رو دیدم که نوشته بود"مردان و زنانی در حال طواف قربانی میشوند و...." اونوقت دین مسیحیت چی میگه این وسط؟

عه...اتفاقا حافظ هم لابد پیامبر خدا بوده...باور نمی کنی...چون اون هم پیشگویی کرده. حافظ می گه:

فغان زین لولیان شوخ شیرینکار شهرآشوب
چنان بردند صبر از دل، که ترکان خان یغما را

خوب...شما دقت بکین حافظ از سلنا و رفقای شیطون و بامزه ش 700 سال پیش خبر داده. می بینی حافظ هم پیامبر بوده. بهش ایمان بیار....

نقل قول: شمام هی بانو سلنا سلنا میکنید ..

بجای بانو سلنا، از حضرت رقیه،حضرت زینب،فاطمه و... حرف بزن!

من که دنیای این آدم هایی رو که میگی نمی فهمم...نه زنده باهاشون هم کلام شدم...نه حرف هاشون رو درک می کنم. شما که درک میکنی درباره شون مطلب کپی پیست کن. هز چند من توی شما هم عشق خاصی نمی بینم و فقط تقلیدی از این آدم ها حرف می زنی.  من هم چون سلنا واسم ارزش واقعی داره زحمت بیشتری به خودم می دم مطلب برای با انگشتام مینویسم و واسش حرف می زنم. عیسی به دین خود...موسی هم به دین خود.

(28-11-2017، 9:12)abas2023 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام. من فکر میکنم ما باید قبل از اینکه در مورد دیگران قضاوت کنیم کمی خودمونا جای اونا بذاریم. به قول معروف میگن اگر دیدی کسی میلنگه قبل از قضاوت کمی با کفش های او راه برو!!!!!!!

آره والا...این مسلمون ها همیشه دارن دیگران رو نقد می کنن اما هرگز در باب افکار و عقاید خودشون فکر نمی کنن. تو تا حالا آدم مذهبی ای دیدی که خودش رو نقد بکنه و درباره ضعف های خودش حرف بزنه؟ نه والا...مذهبی ها خیال میکنن حرف زدن درباره ضعف ها باعث بی اعتباری هست اما به قول اون جمله قشنگ سلنا «قدرت واقعی به این نیست که ظاهری دروغین به خودمون بگیریم، قدرت واقعی اینه که حساس و آسیب پذیر باشیم و زود به مسائل واکنش نشون بدیم»
یکی از مشکلات شما اینه هر چیزی با چیز دیگه ای متصل میکنید!

حضرت علی(ع) میگه: با هرکسی به اندازه عقلش صحبت کن!

+هرکس رو توی قبر خودشون میذارن... (:
هرکاری میخواید بکنید،اون دنیا وقتی رفتی و آگاه بیدار شدی(طبق گفتع حضرت علی(ع) انسان وقتی میمیرد بیدار میشود) وقتی بیدار شدین میفهمید که‌اونجا خود سلنا هم به کمک نیاز داره ((:
عیسی مسیح هم خدای یکتارو میپرستید که خخخ ..

+اسلام واقعی این چیزی نیست که میبینی تویی که شرط میبندم یکبارم قرآن رو نخوندی چرا درباره اسلام و شیعه حرف میزنی؟
اگرم خونده باشی فقط خوندی درکش نکردی!

+معنی بیتی که از سروده حافظ آوردی:

"در بیت سوم از زیبا رویان چنانی فغان دارد نه رضایت وراجع به خوان یغما گفته شده دریکی از قبایل ترک رسم بوده که میهمانان اجازه داشتند بعد از خوردن غذا ابزار سفره را به غارت ببرند"

احساس میکنم شما فقط حرف هارو میپرونی چارتام بیت میگی طرف فکر کنه چه خبره :||||~~

و اینو بگم تو همه کتاب های آسمانی دست فرو برده شده و تحریف شده ولی در کتاب آسمانی قرآن هیچ تحریفی نشده چون خداوند در قرآن فرموده و ماهم خدارا قبول داریم ...!

حتی پیامبر زن هایی داشت که از خودشون شاید ۲۰-الی۳۰ سال بزرگتر بود،آیا پیامبر واقعا با آنها رابطه داشت؟
خیر!نداشت فقط آنها را به سر پرستی میگرفت که کسی به آنها آسیب نزند‌ و اختیارشان را داشته باشد. اما مردم از این اجازه سوء استفاده میکنند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.soalcity.ir/node/2072

اگر زن جمله عربی بخواند و مرد قبول کند حق طلاق با زن است و اگر مرد بخواند و زن قبول کند حق طلاق با مرد است که در ایران عاقد اکثرا از طرف داماد میخوانند که حق طلاق بامرد باشد تا غرور مرد شکسته نشود ..

لطفا درباره دین اسلام مخصوصا شیعه بیشتر بخون تا دهنت رو باز نکنی هرچیزی رو ب چیز دیگری ربط ندی!
صفحه‌ها: 1 2