انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
« گــفـتـگوی آزاد نسخه 317

برخی نکات و قوانین :

1. ارسال های هرگونه شکلک خالی و عاری از نوشته بر خلاف قوانین است .

2. ارسال پست هایی از قبیل کاربران در حال بازدید و بیشترین ارسال کننده روز نیز ممنوع میباشد .

3. رعایت ادب در گفتگو الزامی است .

4. عکس های خود را فقط و فقط با لینک مستقیم در این تاپیک قرار بدهید .

5. از هم اکنون در صورت مشاهده ی هرگونه توهین ؛ تیکه انداختن ، و موارد امثال آن با کاربر متخلف برخورد خواهد شد .

6. اجازه باز کردن این تاپیک را فقط مدیران گفتگو دارند و هیچ هماهنگی مربوط به نسخه با مدیران دیگر صورت نخواهد گرفت !

7. در صورت عدم توجه به قوانین فرد خاطی اخطار دریافت کرده و یا یک روز محروم میشود .

8. مدیران گرامی ؛ پیش از اینکه تاپیک از مرز 200 برگ رد شود تاپیک نو را بزنید !

- برای مشاهده ی برگ ها و پست های جدید ، مراحل زیر را طی کنید :

1. ابتدا وارد کنترل پنل کاربری شوید

2. سپس وارد قسمت ویرایش تنظیمات شوید .

3. سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهده ی موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر دهید

4. سپس گزینه ی به روز رسانی تنظیمات را انتخاب کنید

پ.ن : با انجام این کار ، تمامی پست ها در تایپک های پر برگ برای شما به نمایش در خواهد آمد .
خخخخ...
اووپس :|
بچه ها ی دقه نسخه قبلیو باز میکنین یکی از ارسالامو باید ویرایش کنم 

اطفا
دوم Exclamation

ذااااارت ......موضوع ترکید رفقا
مگه نمیدونین من خسته ام وقتی با کلی زحمت دارم جواب میدم چرا یهو موضوعو میبندین خب :/
باز نمیکنید ایا؟

(01-02-2018، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه نمیدونین من خسته ام وقتی با کلی زحمت دارم جواب میدم چرا یهو موضوعو میبندین خب :/

خسته کی بودی شما؟

(:
از اول بحث بعدی دلم میخواد سپاس بدم فقط Wink
(01-02-2018، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:||
به امون بگو نفرینش کنه :/
ی زمانی رو میگفتن صفحه ک 200 تا شد میبندیمُ تو 203 میبستن انقدر پیام پُشتِ پیام بود