انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۱۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2018، 22:28)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی ناموساً ، عشق به ماشین ی چیز دیگست .. من قبلا ب ماشین بازا میخندیدم...

(12-03-2018، 22:28)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:26)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:17)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فوقش اینه که میمیرن غیر اینه؟

آره!
تو چرا؟

چی چرا؟

(12-03-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:01)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانواده نگران میشن
چه خواسته چه اتفاق
امیرو یادته
یه اتفاق
لحظه
هیچوقت واسه یه پسر محدودیت تعیین نکن !

یه رور پادشاهی برتره از 40سال بردگی !
#بابک_خرمدین

(12-03-2018، 20:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز یکی پررو بازی دراورد میخواستم برم یه جنجالی به پا کنم ولی دوستم نزاشت

داستان چی بود ..

هیچی چرت بود ولی یجوری نگاهش کردم که کل دوستاش ترسیدن وقتی از جلوشون ردشدم همه از جلوم رفتن کنار و یه صحنه ی جالبی بودTelegh_01

این تو کدوم قسمت از سریال فیلم هندی بود؟

هر هر فیلم تعریف نمیکردم ..بامزه کی بودی تاحالا
(12-03-2018، 22:16)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:01)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانواده نگران میشن
چه خواسته چه اتفاق
امیرو یادته
یه اتفاق
لحظه

#بابک_خرمدین

تو از آخر سرعت بالا چی میفهمی
حالیتون نیست سر خانواده ها چی میاد
درک کنید
تشویق نکن
لامصب هیشکیو تشویق نکن
این محدودیت نیست
این خریت محضه

ببین .. تو ارمان و ها اولویت های خاص خودتو داری ..
هرکسی اولویت و ها لذت های خودشو داره .. مثلا شاید تو با رشتت حال میکنی .. تفریح های سالم .. هرچی ..
یکی مثل امیر با سخت افزار و کامپیوتر و گوشی و ماشین و این حرفا ..
یکی مثل من با اهنگ و رپ و تحلیل و تفسیر و گوشی ها خاص مثل بلک بری و ویندوز ..
یکی مثل یک بنده خدا دیگه .. با سیگار و این فازا خودشون .. هرکسی با یه چیزی شاد میشه..

من بقیه رو نمیدونم .. ولی من ترجیح میدم یه روز صبح بلند شم.. با گوشی بلک بریم یه سرچی بکنم چند تا رپ فلسفی منطقی گوش کنم .. ماشینو اتیش کنم و برم تو شهر یه دور بزنم و شب مادرمو ببوسم و بمیرم !
به نظر من یه روز اینطوری زندگی کنم کافیمه تا 40سال به سبک عامیانه زندگی کنم !

امیر هم عقل داره قطعا .. میتونه درست یا غلط بودن حرف هرکس رو تشخیص بده !
(12-03-2018، 22:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:28)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی ناموساً ، عشق به ماشین ی چیز دیگست .. من قبلا ب ماشین بازا میخندیدم...

(12-03-2018، 22:28)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:26)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:17)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فوقش اینه که میمیرن غیر اینه؟

آره!
تو چرا؟

چی چرا؟

(12-03-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خانواده نگران میشن
چه خواسته چه اتفاق
امیرو یادته
یه اتفاق
لحظه

#بابک_خرمدین

(12-03-2018، 20:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز یکی پررو بازی دراورد میخواستم برم یه جنجالی به پا کنم ولی دوستم نزاشت

داستان چی بود ..

هیچی چرت بود ولی یجوری نگاهش کردم که کل دوستاش ترسیدن وقتی از جلوشون ردشدم همه از جلوم رفتن کنار و یه صحنه ی جالبی بودTelegh_01

این تو کدوم قسمت از سریال فیلم هندی بود؟

هر هر فیلم تعریف نمیکردم ..بامزه کی بودی تاحالا

بامزه تو لعنتی!

(12-03-2018، 22:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2018، 22:16)[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خانواده نگران میشن
چه خواسته چه اتفاق
امیرو یادته
یه اتفاق
لحظه

#بابک_خرمدین

تو از آخر سرعت بالا چی میفهمی
حالیتون نیست سر خانواده ها چی میاد
درک کنید
تشویق نکن
لامصب هیشکیو تشویق نکن
این محدودیت نیست
این خریت محضه

ببین .. تو ارمان و ها اولویت های خاص خودتو داری ..
هرکسی اولویت و ها لذت های خودشو داره .. مثلا شاید تو با رشتت حال میکنی .. تفریح های سالم .. هرچی ..
یکی مثل امیر با سخت افزار و کامپیوتر و گوشی و ماشین و این حرفا ..
یکی مثل من با اهنگ و رپ و تحلیل و تفسیر و گوشی ها خاص مثل بلک بری و ویندوز ..
یکی مثل یک بنده خدا دیگه .. با سیگار و این فازا خودشون .. هرکسی با یه چیزی شاد میشه..

من بقیه رو نمیدونم .. ولی من ترجیح میدم یه روز صبح بلند شم.. با گوشی بلک بریم یه سرچی بکنم چند تا رپ فلسفی منطقی گوش کنم .. ماشینو اتیش کنم و برم تو شهر یه دور بزنم و شب مادرمو ببوسم و بمیرم !
به نظر من یه روز اینطوری زندگی کنم کافیمه تا 40سال به سبک عامیانه زندگی کنم !

امیر هم عقل داره قطعا .. میتونه درست یا غلط بودن حرف هرکس رو تشخیص بده !

یه روز اینجوری با یار آخر شب اسکرش تو دیوار ..!

به تک تک تک تک تک روزای عمرم می‌ارزه!
من این‌زندگی‌رو قبول میکنم!
مدیر هم انقدر جذاب داریمggre

اون بنده خدا یه اتفاق براش پیش اومده برا همین میگه (;
یکم ترس و دلهره!
جدیدا حتی نمیرسم رد بشم از اینجاbathtime
(12-03-2018، 23:02)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدیدا حتی نمیرسم رد بشم از اینجاbathtime

بیا ازینورا کمی گذر کن،دوباره این دلم رو در ب در کن D:
ایی این دیگه چه اواتاریه17

وارد سه شنبه شدیم دوشنبه هم تموم شد
چقدر زود میخوابینfishing هعییی
تعطیله انگار