انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-06-2018، 19:09)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 18:59)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برف کوچک

(10-06-2018، 18:49)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بغض قلم جدید بزنیم یا زوده :|

واسه من دیر لود میشه :|

ببندینش کلا ...این حجم از چرت و پرت بی سابقس واقعن

شما میتونی نخونی .. 
جاییه که حداقل هرکس هر حرفی داره میزنه دیگه مجبور نیست حرفشو تو خودش نگه داره (!)

والا من فقط کتاب میخونم :| بعضی وقتا دستم میخوره صفحش باز میشه .
حرفی که فقط باعث دلسوزی دیگران براتون میشه افتخار نداره .
(10-06-2018، 18:59)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برف کوچک

(10-06-2018، 18:49)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بغض قلم جدید بزنیم یا زوده :|

واسه من دیر لود میشه :|

ببندینش کلا ...این حجم از چرت و پرت بی سابقس واقعن

ولی ما بد جور بهش نیاز داریم
مشکلی داری طرفش نرو
(10-06-2018، 18:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 18:27)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 17:57)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 17:56)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 17:53)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصبا..34 نفر تو فهرست دوستامن..6 تاشون انلاین
یکیشونو ک اصلا نمیشناسم..
یکیشونم همین الان باهام قهر کرد..خخ سماام ک نمیحرفه..بقیه ام مشغولیم..(:

خخخخخ
اتفاقا امروز تو کتابخونه به خودم گفتم حتما بهت پیام بدم...سوال داشتم ازت...
خوب شد گفتی؛ میپرسم بعدا ازت...
+
سلام دوستان!

سلام..
ای جان..تو کتابخونه یادت افتادم..چی خب بگو من میمیرم از فضولی؟؟

یه اعتراف بکنم؟!!؟
من فک کردم این پیامو برفک داده بود...واسه همین گفتم....Telegh_02
+
ولی اگه روم بشه، حتما یه کم فضولی خواهم کردTelegh_42
+
من خوبم دوستان!
شماها خوبین؟
من برفکم..؟؟من برفــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــم؟؟ Bl5
نه والا!15
خو توجه نکردم به نام کاربری...تصغیر من نیس که...حواسم پرت بودTelegh_02
هیم:ngh:
7 میبینم ک والیبالو باختیم
هعییی fishing
(10-06-2018، 19:40)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
7 میبینم ک والیبالو باختیم

چشمون کردن!
(10-06-2018، 19:15)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به کسی ربطی نداره شما چی میخونی یا به چی علاقه داری
مهم اینه که این تاپیک از زمان های قدیم فلشخور طرفداران زیادی داشته !
و طبق گقته دوست مدیرمون شما علاقه نداری میتونی نخونی !
(10-06-2018، 20:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 19:15)Miss.saly نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به کسی ربطی نداره شما چی میخونی یا به چی علاقه داری
مهم اینه که این تاپیک از زمان های قدیم فلشخور طرفداران زیادی داشته !
و طبق گقته دوست مدیرمون شما علاقه نداری میتونی نخونی !

ممنون منتظر بودم شما بگی
(10-06-2018، 19:22)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 18:46)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 18:27)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 17:57)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-06-2018، 17:56)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخ
اتفاقا امروز تو کتابخونه به خودم گفتم حتما بهت پیام بدم...سوال داشتم ازت...
خوب شد گفتی؛ میپرسم بعدا ازت...
+
سلام دوستان!

سلام..
ای جان..تو کتابخونه یادت افتادم..چی خب بگو من میمیرم از فضولی؟؟

یه اعتراف بکنم؟!!؟
من فک کردم این پیامو برفک داده بود...واسه همین گفتم....Telegh_02
+
ولی اگه روم بشه، حتما یه کم فضولی خواهم کردTelegh_42
+
من خوبم دوستان!
شماها خوبین؟
من برفکم..؟؟من برفــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــم؟؟ Bl5
نه والا!15
خو توجه نکردم به نام کاربری...تصغیر من نیس که...حواسم پرت بودTelegh_02

باش ابجی..اشکال نداله.. Blush