انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بغض قلم ❥ ..
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زندگیه من وصله صدای خنده هاشه ! (: A❤
وَقدیـ یِ اِتفآقِ بَـد تُو زِندگیـت میوفتِهـ ، کِتآبُ نَبَند(: وَرق بِزَن بُرو فَصلِ بَعدیـ(:
رسیده ام به حس برگی که می داند
باد از هر طرف که بیاید سرانجامش افتادن است...
هر کسی در زندگانی‌اش فقط یک بار می‌تواند ستارهٔ دنباله‌دار را ببیند …
یک بار، فقط یک بار این در زندگی اشخاص روی می‌دهد.
خوشبختی هم مثلِ ستارهٔ دنباله‌دار فقط یک بار در زندگی مردم پیدا می‌شود. بعضی‌ها، از این یک بار هم برخوردار نشده‌اند.
از مجموعه «ورق‌پاره‌های زندان»
زندگی پر از لحظه
زندگی پر از خاطره
اما خیلیاش واسه درس گرفتنه
نه خراب کردن زندگی...
من یک ساواکی هستم. از اینکه چنین شغلی را اختیار کرده بودم نه شرمنده‌ام نه مغرور. این هم کاری است مانند کارهای دیگر. مگر کارمندان وزارت دارایی همه دزدند یا کسانی که در دادگاهها دسته دسته مردم را با گناه یا بی‌گناه به زندان می‌فرستند یا به پای دار، همه‌شان آدم‌کشند؟ تنها در یک اداره دولتی کار کردن جرم نیست. مگر می‌شود در کشوری بی نگهبانی زندگی کرد؟ مگر در کشور آمریکا سی آی ای وجود ندارد؟ در انگلستان اینتلیجنت سرویس نیست؟ در فرانسه رکن دوم و در روسیه کا گ ب؟ همه جا هست. باید هم باشد. امروز هم اگر پایش بیفتدحاضرم برای هر کس که باشد کار کنم…
از «موریانه»
حماقت یعنی:
او برای همیشه رفت و
من هنوز
دوستش دارم...
+مـیـدونے چـے سَخـتِه؟ +ایـنکِع دِلِتُ بِـشکونَن بَعد اَزت بِپُرسَن: +نآرآحَـت شُدی؟ +بَـعد تو هَم وَقتے کِع اَشک تـو چِشمآت جَمع شُدِع بآ دَستآی لَرزون تآیپـ کُـنے: +نَـع مُهِم نیـسـت(:
کاش تو تقویم روز نامرد داشتیم تا بشه به بعضیا تبریک گفت...
آخَرِشَم فَقَط خُدآس کِ هوآتوُ دآرِه بَچِه جوُن