انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انتخاب هنرپیشه های ایرانی برای انتقامجویان(بازی/fancast)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اول ازهمه بگم که این مقاله از اولین و بزرگترین سایت کمیک بوکی در ایران گرفته شده و چون نمیشه اینجا اسمشو برد منبعو نمیگم فقط همینو بدونین بزرگترین سایت کمیک در ایرانه.
خب همینجور ک از اسمش پیداس ی جور fancaste یعنی جهت سرگرمیه
نویسنده این مقاله اقای علی قدیانی هست خب منم گفتم بذارم اینجا هم ب مقالش کمک کنم هم اینجا دور هم ی چیزی بسازیم ک ب درد فلشخورم بخوره

نقل قول از اقای قدیانی:ب عنوان مثال من برای نقش استارلرد اقای جواد عزتی رو در نظر دارم و ب نظرم سبک طنازی و البه کمی هیکلش اگ یکملاغر تر بود!به استار لرد میخوره و شوخی های مختص خودش رو داره!
انتخاب هنرپیشه های ایرانی برای انتقامجویان(بازی/fancast) 1
یا مثلا اقای حسام نواب صفوی به نظرم برای نقش لوکی میتونه جالب باشه اصلا چهرش ی شروریت پنهان خاصی داره ک بارها ثابت کرده از پس نقش های مختلف ک شامل بد و خوب میشه بر امده.
انتخاب هنرپیشه های ایرانی برای انتقامجویان(بازی/fancast) 1
این لیست شامل:کاپیتان امریکا/مرد اهنی/بلک ویدو/هاکای/بروس بنر/ثور/لوکی/استار لرد/گامورا/درکس/باکی بارنز/اسکارلت ویچ/مرد مورچه ای(اسکات لانگ)/دکتر استرنج(حالا اگ باز چیزی اضافه کردید استقبال میشه)

و در اخر این که نظرات خودتونو بنویسید من حتما به اونورم منتقل میکنم و استقبال میشه و این که اگ خواستید در باره هر انتخاب دلایل خودتونم بنویسید
و این ک اگ از این مقاله استقبال شه مقالات بعدیو شخصا خودم با بچه های فلش خور مینویسم 

این نظرات خودمه ب شخصه
نیک فیوری:جمشید هاشمپور
مهدی پاکدل:کاپیتان امریکا
حمید فرخنژآد:ثانوس/درکس
پژمان بازغی:ثور
دانیال حکیمی:دکتر استرنج
شهاب حسینی:مرد اهنی
محمد رضا گلزار:ویژن
گلشیفته فراهانی:اسکارلت ویچ
لیلا اوتادی:بلک ویدو
بهرام رادان:باکی بارنز
SmileSmileSmileSmileSmile